Odred | Sastav ------------------------------------------------- ------------- Liga nacija C 2020/2021 Prijateljske utakmice 2020 EURO Kvalifikacije 2019/2020 Prijateljske utakmice 2019 Liga nacija D 2018/2019 Prijateljske utakmice 2018 Prijateljske utakmice 2017 Kvalifikacije za Europu 2016/2017 Prijateljske utakmice 2016 Prijateljske utakmice za EURO 2015 2014/2015 Prijateljske 2014 Prijateljske 2013 Kvalifikacije za SP Europa 2012/2013 Prijateljske 2012 Prijateljske 2011 EURO Kvalifikacije 2010/2011 Prijateljske 2010 Prijateljske 2009 SP Kvalifikacije Europa 2008/2009 Prijateljske 2008 Prijateljske 2007 EURO Kvalifikacije 2006/2007 Prijateljske 2006 Prijateljske 2005 SP Kvalifikacije Europa 2004 / 2005. Prijateljske 2004. Prijateljske 2003 EURO Kvalifikacije 2002/2003 Prijateljske 2002 Prijateljske 2001 SP kvalifikacije Europa 2000/2001 Prijateljske 2000 Prijateljske 1999 EURO Kvalifikacije 1998/1999 Prijateljske 1998 Prijateljske 1997 SP Kvalifikacije Evropa 1996/1997 Prijateljske 1996 Prijateljske 1995 EURO Kvalifikacije 1994/1995 Prijateljske 1994 Prijateljske 1993. Prijateljske 1992 | Izgledi | Izgledi ------------------------------------------------- ------------- WCQ Europe 2016/2017 WCQ Europe 2012/2013 WCQ Europe 2008/2009 WCQ Europe 2004/2005 WCQ Europe 2000/2001 WCQ Europe 1996/1997 Friendlies 2020 Friendlies 2019 Friendlies 2018 Friendlies Prijateljske utakmice 2017 Prijateljske utakmice 2015 Prijateljske utakmice 2014 Prijateljske utakmice 2011 Prijateljske utakmice 2011 Prijateljske utakmice 2011 Prijateljske utakmice 2009 Prijateljske utakmice 2008 Prijateljske igre 2007 Prijateljske utakmice 2006 Prijateljske utakmice 2005 Prijateljske utakmice 2003 Prijateljske utakmice 2002 Prijateljske utakmice 2001 Prijateljske utakmice 2000 Prijateljske utakmice 1999 Prijateljske prijateljske 1997 Prijateljske 1997 Prijateljske 1995 Prijateljske 1994 Prijateljske 1993 Prijateljske 1992. Kvalifikacija za EURO. 2019/2020 EURO Kvalifikacije. 2014/2015 EURO Kvalifikacije. 2010/2011 EURO Kvalifikacije. 2006/2007 EURO Kvalifikacije. 2002/2003 EURO Kvalifikacije. 1998/1999 EURO Kvalifikacije. 1994/1995 NL C 2020/2021 NL D 2018/2019 |
sortiranje | sortiranje ---------------------------------------- po imenu po minutama odigranim po nastupima pokretanjem 11 zamjenama zamjenama golovima žutim kartonima drugim žutim kartonima crvenim kartonima |
Golman | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sergey Chernik | FK Gorodeja | 20.07.1988 | |||
Anton Chichkan | BATE Borisov | 10.07.1995 | |||
Andrey Gorbunov | Torpedo-BelAZ Žodino | 29.05.1983 | |||
Aleksander Gutor | Šahter soligorsk | 18.04.1989 | |||
Sergej Ignatovič | Dinamo brest | 29.06.1992 | |||
Egor Hatkevič | FK Isloch Minsk | 09.07.1988 | |||
Andrey Klimovich | FK Orenburg | 27.08.1988 | |||
Pavel Pavljučenko | Dinamo brest | 01.01.1998 | |||
Maksim Plotnikov | Dinamo Minsk | 29.01.1998 | |||
Denis Scherbitsky | BATE Borisov | 14.04.1996 | |||
Braniti | |||||
Maksim Bordačev | Torpedo-BelAZ Žodino | 18.05.1986 | |||
Sergej Karpovič | FK Isloch Minsk | 29.03.1994 | |||
Aleksandru Martinoviču | FK Krasnodar | 26.08.1987 | |||
Nikita Naumov | Zhetysu Taldykorgan | 15.11.1989 | |||
Aleksander Pavlovec | Dinamo brest | 13.08.1996 | |||
Kiril pečenin | Dinamo brest | 18.03.1997 | |||
Sergey Politevich | Šahter soligorsk | 09.04.1990 | |||
Denis Poljakov | FK Kairat | 17.04.1991 | |||
Igor Šitov | Dinamo Minsk | 24.10.1986 | |||
Maksim Shvetsov | Dinamo Minsk | 02.04.1998 | |||
Oleg Veretilo | Dinamo brest | 10.07.1988 | |||
Zakhar Volkov | BATE Borisov | 12.08.1997 | |||
Nikolaj Zolotov | FK Ural | 11.11.1994 | |||
Veznjak | |||||
Dmitrij Baga | BATE Borisov | 01.04.1990 | |||
Ivan Bakhar | Dinamo Minsk | 10.07.1998 | |||
Sergej Balanovič | Šahter soligorsk | 29.08.1987 | |||
Dzmitryi Bessmertny | BATE Borisov | 03.01.1997 | |||
Stanislav Dragun | BATE Borisov | 04.06.1988 | |||
Maks Ebong | FK Astana | 26.08.1999 | |||
Mihail Gordejčuk | Dinamo brest | 23.10.1989 | |||
Valerij Gromyko | Arsenal Tula | 23.01.1997 | |||
Aliaksandr Hleb | 01.05.1981 | ||||
Aleksandr Karnitskiy | Mezõkövesd-Zsóry | 14.02.1989 | |||
Jurij Kendiš | Šahter soligorsk | 10.06.1990 | |||
Andrey Khachaturyan | Torpedo-BelAZ Žodino | 02.09.1987 | |||
Sergey Kislyak | Dinamo brest | 06.08.1987 | |||
Nikita Korzun | Šahter soligorsk | 06.03.1995 | |||
Jurij Kovalev | Arsenal Tula | 27.01.1993 | |||
Aleksey Legchilin | Neman grodno | 11.04.1992 | |||
Ivan Maevski | FK Astana | 05.05.1988 | |||
Sergey Matvejchik | Dinamo Minsk | 05.06.1988 | |||
Pavel Nekhaychik | BATE Borisov | 17.05.1988 | |||
Anton Putilo | Altay Izmir | 10.06.1987 | |||
Aleksey rios | Dinamo Minsk | 14.05.1987 | |||
Aleksander Sachivko | Šahter soligorsk | 05.01.1986 | |||
Jevgenij Šikavka | Dinamo Minsk | 15.10.1992 | |||
Mihail Sivakov | FK Orenburg | 16.01.1988 | |||
Ihar Stasevič | BATE Borisov | 21.10.1985 | |||
Maksim Volodko | 10.11.1992 | ||||
Evgeni Yablonski | BATE Borisov | 10.05.1995 | |||
Roman Yuzepchuk | Dinamo brest | 24.07.1997 | |||
Naprijed | |||||
Vladislav Klimovich | Dinamo Minsk | 12.06.1996 | |||
Denis Laptev | Dinamo brest | 01.08.1991 | |||
Vitaliy Lisakovich | Lokomotiv Moskva | 08.02.1998 | |||
Aleksander škare | FK Isloch Minsk | 08.10.1991 | |||
Dmitrij Podstrelov | Šahter soligorsk | 06.09.1998 | |||
Anton Saroka | BATE Borisov | 05.03.1992 | |||
Pavel Savitskiy | Dinamo brest | 12.07.1994 | |||
Evgeni Ševčenko | Rukh Brest | 06.06.1996 | |||
Nikolay Signevich | BATE Borisov | 20.02.1992 | |||
Maksim Skavysh | BATE Borisov | 13.11.1989 | |||
Menadžer | |||||
Mihail Markhel | od 20.6.2019 | 10.03.1966 | |||
Igor Kriushenko | do 13.6.2019 | 10.02.1964 |