Empoli FC »Povijest menadžera

Empoli FC »Povijest menadžera



Razdoblje Menadžer Zemlja rođen
19.08.2020 - 30.06.2022 Alessio Dionisi Italija 01.04.1980
26.01.2020 - 11.08.2020 Pasquale Marino Italija 13.07.1962
14.11.2019 - 25.01.2020 Roberto Muzzi Italija 21.09.1971
18.06.2019 - 12.11.2019 Cristian Bucchi Italija 30.05.1977
13.03.2019 - 30.06.2019 Aurelio Andreazzoli Italija 05.11.1953
06.11.2018. - 13.03.2019 Giuseppe Iachini Italija 07.05.1964
18.12.2017. - 05.11.2018 Aurelio Andreazzoli Italija 05.11.1953
01.07.2017. - 17.12.2017 Vincenzo Vivarini Italija 02.01.1966
01.07.2016 - 30.06.2017 Giovanni Martusciello Italija 19.08.1971
10.06.2015 - 30.06.2016 Marco Giampaolo Italija 02.08.1967
25.06.2012 - 04.06.2015 Maurizio Sarri Italija 10.01.1959
12.02.2012 - 30.06.2012 Alfredo Aglietti Italija 16.09.1970
21.11.2011 - 12.02.2012 Guido Carboni Italija 27.01.1963
03.10.2011. - 20.11.2011 Giuseppe Pillon Italija 08.02.1956
06.06.2010. - 02.10.2011 Alfredo Aglietti Italija 16.09.1970
01.07.2009. - 30.06.2010 Salvatore Campilongo Italija 01.09.1961
01.07.2008 - 30.06.2009 Silvio Baldini Italija 11.09.1958
31.03.2008 - 30.06.2008 Luigi Cagni Italija 14.06.1950
27.11.2007 - 30.03.2008 Alberto Malesani Italija 05.06.1954
21.01.2006 - 26.11.2007 Luigi Cagni Italija 14.06.1950
01.07.2004. - 19.01.2006 Mario Somma Italija 17.09.1963
20.10.2003 - 30.06.2004 Attilio Perotti Italija 03.03.1946
01.07.2003. - 30.06.2004 Daniele Baldini Italija 21.02.1964
01.12.1999. - 30.06.2003 Silvio Baldini Italija 11.09.1958
01.07.1999. - 30.11.1999 Elio Gustinetti Italija 29.03.1955
01.02.1999. - 30.06.1999 Corrado Orrico Italija 16.04.1940
01.07.1998. - 14.02.1999 Mauro Sandreani Italija 26.09.1954
07.03.1995. - 30.06.1995 Walter Nicoletti Italija 04.11.1952
01.07.1993. - 30.06.1998 Luciano Spalletti Italija 07.03.1959
01.07.1992. - 30.06.1993 Walter Nicoletti Italija 04.11.1952
01.07.1991. - 30.06.1992 Francesco Guidolin Italija 03.10.1955
14.01.1991. - 30.06.1991 Giampiero Vitali Italija 01.08.1940
01.07.1989. - 30.06.1991 Vincenzo Montefusco Italija 26.04.1945
01.07.1988. - 30.06.1990 Ferdinando Donati Italija 06.07.1949
01.07.1988. - 31.05.1989 Luigi Simoni Italija 22.01.1939
01.07.1985. - 30.06.1988 Gaetano Salvemini Italija 15.01.1942
01.07.1983. - 30.06.1985 Vincenzo Guerini Italija 30.10.1953
01.07.1982. - 30.06.1983 Giampiero Vitali Italija 01.08.1940
01.07.1978. - 30.06.1981 Gaetano Salvemini Italija 15.01.1942
01.07.1977. - 30.06.1978 Giampiero Vitali Italija 01.08.1940
01.07.1976. - 30.06.1977 Bruno giorgi Italija 20.11.1940
01.07.1972. - 30.06.1974 Maurizio Bruno Italija 21.09.1933