2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005. 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1958/1960 1955/1958 | Skupina A Grupa B Grupa C Grupa D Grupa E Grupa F Grupa G Grupa H Grupa I Skupina J Skupina K Skupina L Osmina finala Osmina finala Četvrtfinale Polufinale Finale |
1. (prva etapa) | Fenerbahče | - | Zenit iz Sankt Peterburga | 1: 0 (1: 0) | |
2. (2. noga) | Zenit iz Sankt Peterburga | - | Fenerbahče | 3: 1 (2: 1) | |
1. (1. utakmica): 02.12.2019 17:55 | 2. (2. utakmica): 21/02/2019 17:55 | Pobjednik: Zenit iz Sankt Peterburga | |||
1. (prva etapa) | Rapid Vienna | - | Između | 0: 1 (0: 1) | |
2. (2. noga) | Između | - | Rapid Vienna | 4: 0 (2: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 17:55 | 2. (2. etapa): 21.2.2019. 20:00 | Pobjednik: Između | |||
1. (prva etapa) | Slavia Prag | - | KRC Genk | 0: 0 (0: 0) | |
2. (2. noga) | KRC Genk | - | Slavia Prag | 1: 4 (1: 1) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 17:55 | 2. (2. etapa): 21.2.2019. 20:00 | Pobjednik: Slavia Prag | |||
1. (prva etapa) | FK Krasnodar | - | Bayer Leverkusen | 0: 0 (0: 0) | |
2. (2. noga) | Bayer Leverkusen | - | FK Krasnodar | 1: 1 (0: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 17:55 | 2. (2. etapa): 21.2.2019. 20:00 | Pobjednik: FK Krasnodar | |||
1. (prva etapa) | Stadion Rennes | - | Pravi Betis | 3: 3 (3: 1) | |
2. (2. noga) | Pravi Betis | - | Stadion Rennes | 1: 3 (1: 2) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 17:55 | 2. (2. etapa): 21.2.2019. 20:00 | Pobjednik: Stadion Rennes | |||
1. (prva etapa) | Olympiakos Piraäus | - | Dinamo Kijev | 2: 2 (2: 1) | |
2. (2. noga) | Dinamo Kijev | - | Olympiakos Piraäus | 1: 0 (1: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 17:55 | 2. (2. etapa): 21.2.2019. 20:00 | Pobjednik: Dinamo Kijev | |||
1. (prva etapa) | Lazio Rim | - | FC Sevilla | 0: 1 (0: 1) | |
2. (2. noga) | FC Sevilla | - | Lazio Rim | 2: 0 (1: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 17:55 | 2. (2. utakmica): 20.2.2019. 17:00 | Pobjednik: FC Sevilla | |||
1. (prva etapa) | BATE Borisov | - | FC Arsenal | 1: 0 (1: 0) | |
2. (2. noga) | FC Arsenal | - | BATE Borisov | 3: 0 (2: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 17:55 | 2. (2. utakmica): 21/02/2019 17:55 | Pobjednik: FC Arsenal | |||
1. (prva etapa) | Galatasaray | - | SL Benfica | 1: 2 (0: 1) | |
2. (2. noga) | SL Benfica | - | Galatasaray | 0: 0 (0: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 17:55 | 2. (2. etapa): 21.2.2019. 20:00 | Pobjednik: SL Benfica | |||
1. (prva etapa) | Viktoria Plzeň | - | Dinamo Zagreb | 2: 1 (0: 1) | |
2. (2. noga) | Dinamo Zagreb | - | Viktoria Plzeň | 3: 0 (2: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 20:00 | 2. (2. utakmica): 21/02/2019 17:55 | Pobjednik: Dinamo Zagreb | |||
1. (prva etapa) | Club Brugge KV | - | RB Salzburg | 2: 1 (0: 1) | |
2. (2. noga) | RB Salzburg | - | Club Brugge KV | 4: 0 (3: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 20:00 | 2. (2. utakmica): 21/02/2019 17:55 | Pobjednik: RB Salzburg | |||
1. (prva etapa) | FC Zürich | - | SSC Napoli | 1: 3 (0: 2) | |
2. (2. noga) | SSC Napoli | - | FC Zürich | 2: 0 (1: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 20:00 | 2. (2. utakmica): 21/02/2019 17:55 | Pobjednik: SSC Napoli | |||
1. (prva etapa) | Malmö FF | - | FC Chelsea | 1: 2 (0: 1) | |
2. (2. noga) | FC Chelsea | - | Malmö FF | 3: 0 (0: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 20:00 | 2. (2. etapa): 21.2.2019. 20:00 | Pobjednik: FC Chelsea | |||
1. (prva etapa) | Šahtjor Donjeck | - | Eintracht iz Frankfurta | 2: 2 (1: 1) | |
2. (2. noga) | Eintracht iz Frankfurta | - | Šahtjor Donjeck | 4: 1 (2: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 20:00 | 2. (2. utakmica): 21/02/2019 17:55 | Pobjednik: Eintracht iz Frankfurta | |||
1. (prva etapa) | Celtic FC | - | Valencia CF | 0: 2 (0: 1) | |
2. (2. noga) | Valencia CF | - | Celtic FC | 1: 0 (0: 0) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 20:00 | 2. (2. utakmica): 21/02/2019 17:55 | Pobjednik: Valencia CF | |||
1. (prva etapa) | Sportski CP | - | Villarreal CF | 0: 1 (0: 1) | |
2. (2. noga) | Villarreal CF | - | Sportski CP | 1: 1 (0: 1) | |
1. (1. utakmica): 14/02/2019 20:00 | 2. (2. utakmica): 21/02/2019 17:55 | Pobjednik: Villarreal CF | |||