Europska liga 2019/2020 »Raspored



Raspored Europske lige 2019/2020: Ovdje ćete pronaći sve utakmice u pregledu



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005. 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1958/1960 1955/1958


Skupina A
19.09.2019 17:55 APOEL Nikozija - F91 Dudelange 3: 4 (0: 1)
17:55 Karabah FC - FC Sevilla 0: 3 (0: 0)
03.10.2019 20:00 FC Sevilla - APOEL Nikozija 1: 0 (1: 0)
20:00 F91 Dudelange - Karabah FC 1: 4 (0: 3)
24.10.2019 17:55 Karabah FC - APOEL Nikozija 2: 2 (1: 2)
20:00 FC Sevilla - F91 Dudelange 3: 0 (0: 0)
07.11.2019 17:55 APOEL Nikozija - Karabah FC 2: 1 (0: 1)
17:55 F91 Dudelange - FC Sevilla 2: 5 (0: 4)
28.11.2019 20:00 F91 Dudelange - APOEL Nikozija 0: 2 (0: 2)
20:00 FC Sevilla - Karabah FC 2: 0 (0: 0)
12.12.2019 17:55 APOEL Nikozija - FC Sevilla 1: 0 (0: 0)
17:55 Karabah FC - F91 Dudelange 1: 1 (0: 0)
Skupina B
19.09.2019 17:55 Dinamo Kijev - Malmö FF 1: 0 (0: 0)
17:55 FC Kopenhagen - FC Lugano 1: 0 (0: 0)
03.10.2019 20:00 FC Lugano - Dinamo Kijev 0: 0 (0: 0)
20:00 Malmö FF - FC Kopenhagen 1: 1 (0: 1)
24.10.2019 20:00 Dinamo Kijev - FC Kopenhagen 1: 1 (0: 1)
20:00 Malmö FF - FC Lugano 2: 1 (2: 0)
07.11.2019 17:55 FC Kopenhagen - Dinamo Kijev 1: 1 (1: 0)
17:55 FC Lugano - Malmö FF 0: 0 (0: 0)
28.11.2019 20:00 Malmö FF - Dinamo Kijev 4: 3 (1: 2)
20:00 FC Lugano - FC Kopenhagen 0: 1 (0: 1)
12.12.2019 17:55 Dinamo Kijev - FC Lugano 1: 1 (0: 1)
17:55 FC Kopenhagen - Malmö FF 0: 1 (0: 0)
Skupina C
19.09.2019 17:55 FC Basel - FK Krasnodar 5: 0 (2: 0)
17:55 Getafe CF - Trabzonspor 1: 0 (1: 0)
03.10.2019 20:00 Trabzonspor - FC Basel 2: 2 (1: 1)
20:00 FK Krasnodar - Getafe CF 1: 2 (0: 1)
24.10.2019 20:00 Getafe CF - FC Basel 0: 1 (0: 1)
20:00 Trabzonspor - FK Krasnodar 0: 2 (0: 0)
07.11.2019 17:55 FC Basel - Getafe CF 2: 1 (1: 1)
17:55 FK Krasnodar - Trabzonspor 3: 1 (2: 0)
28.11.2019 15:50 FK Krasnodar - FC Basel 1: 0 (0: 0)
15:50 Trabzonspor - Getafe CF 0: 1 (0: 0)
12.12.2019 17:55 FC Basel - Trabzonspor 2: 0 (1: 0)
17:55 Getafe CF - FK Krasnodar 3: 0 (0: 0)
Skupina D
19.09.2019 17:55 TASKA - Rosenborg BK 1: 0 (1: 0)
17:55 PSV Eindhoven - Sportski CP 3: 2 (2: 1)
03.10.2019 20:00 Sportski CP - TASKA 2: 1 (0: 1)
20:00 Rosenborg BK - PSV Eindhoven 1: 4 (0: 3)
24.10.2019 20:00 PSV Eindhoven - TASKA 0: 0 (0: 0)
20:00 Sportski CP - Rosenborg BK 1: 0 (0: 0)
07.11.2019 17:55 TASKA - PSV Eindhoven 4: 1 (0: 1)
17:55 Rosenborg BK - Sportski CP 0: 2 (0: 2)
28.11.2019 20:00 Rosenborg BK - TASKA 1: 2 (1: 1)
20:00 Sportski CP - PSV Eindhoven 4: 0 (3: 0)
12.12.2019 17:55 TASKA - Sportski CP 3: 0 (2: 0)
17:55 PSV Eindhoven - Rosenborg BK 1: 1 (0: 1)
Skupina E
19.09.2019 17:55 Stadion Rennes - Celtic FC 1: 1 (1: 0)
17:55 CFR Kluž - Lazio Rim 2: 1 (1: 1)
03.10.2019 20:00 Celtic FC - CFR Kluž 2: 0 (1: 0)
20:00 Lazio Rim - Stadion Rennes 2: 1 (0: 0)
24.10.2019 20:00 Celtic FC - Lazio Rim 2: 1 (0: 1)
20:00 Stadion Rennes - CFR Kluž 0: 1 (0: 1)
07.11.2019 17:55 Lazio Rim - Celtic FC 1: 2 (1: 1)
17:55 CFR Kluž - Stadion Rennes 1: 0 (0: 0)
28.11.2019 20:00 Celtic FC - Stadion Rennes 3: 1 (2: 0)
20:00 Lazio Rim - CFR Kluž 1: 0 (1: 0)
12.12.2019 17:55 CFR Kluž - Celtic FC 2: 0 (0: 0)
17:55 Stadion Rennes - Lazio Rim 2: 0 (1: 0)
Skupina F
19.09.2019 17:55 Eintracht iz Frankfurta - FC Arsenal 0: 3 (0: 1)
17:55 Standardna pluta - Vitória Guimarães 2: 0 (0: 0)
03.10.2019 20:00 FC Arsenal - Standardna pluta 4: 0 (3: 0)
20:00 Vitória Guimarães - Eintracht iz Frankfurta 0: 1 (0: 1)
24.10.2019 20:00 FC Arsenal - Vitória Guimarães 3: 2 (1: 2)
20:00 Eintracht iz Frankfurta - Standardna pluta 2: 1 (1: 0)
06.11.2019 15:50 Vitória Guimarães - FC Arsenal 1: 1 (0: 0)
07.11.2019 17:55 Standardna pluta - Eintracht iz Frankfurta 2: 1 (0: 0)
28.11.2019 20:00 FC Arsenal - Eintracht iz Frankfurta 1: 2 (1: 0)
20:00 Vitória Guimarães - Standardna pluta 1: 1 (1: 1)
12.12.2019 17:55 Standardna pluta - FC Arsenal 2: 2 (0: 0)
17:55 Eintracht iz Frankfurta - Vitória Guimarães 2: 3 (2: 1)
Skupina G
19.09.2019 20:00 FC Porto - BSC Young Boysi 2: 1 (2: 1)
20:00 Rangers FC - Feyenoord 1: 0 (1: 0)
03.10.2019 17:55 BSC Young Boysi - Rangers FC 2: 1 (0: 1)
17:55 Feyenoord - FC Porto 2: 0 (0: 0)
24.10.2019 17:55 BSC Young Boysi - Feyenoord 2: 0 (2: 0)
17:55 FC Porto - Rangers FC 1: 1 (1: 1)
07.11.2019 20:00 Feyenoord - BSC Young Boysi 1: 1 (1: 0)
20:00 Rangers FC - FC Porto 2: 0 (0: 0)
28.11.2019 17:55 BSC Young Boysi - FC Porto 1: 2 (1: 0)
17:55 Feyenoord - Rangers FC 2: 2 (1: 0)
12.12.2019 20:00 Rangers FC - BSC Young Boysi 1: 1 (1: 0)
20:00 FC Porto - Feyenoord 3: 2 (3: 2)
Skupina H
19.09.2019 20:00 PFC Ludogorec Razgrad - CSKA Moskva 5: 1 (0: 1)
20:00 Espanyol Barcelona - Ferencváros TC 1: 1 (0: 1)
03.10.2019 17:55 CSKA Moskva - Espanyol Barcelona 0: 2 (0: 0)
17:55 Ferencváros TC - PFC Ludogorec Razgrad 0: 3 (0: 2)
24.10.2019 17:55 CSKA Moskva - Ferencváros TC 0: 1 (0: 0)
17:55 PFC Ludogorec Razgrad - Espanyol Barcelona 0: 1 (0: 1)
07.11.2019 20:00 Ferencváros TC - CSKA Moskva 0: 0 (0: 0)
20:00 Espanyol Barcelona - PFC Ludogorec Razgrad 6: 0 (3: 0)
28.11.2019 17:55 CSKA Moskva - PFC Ludogorec Razgrad 1: 1 (0: 0)
17:55 Ferencváros TC - Espanyol Barcelona 2: 2 (1: 1)
12.12.2019 20:00 Espanyol Barcelona - CSKA Moskva 0: 1 (0: 0)
20:00 PFC Ludogorec Razgrad - Ferencváros TC 1: 1 (1: 0)
Skupina I
19.09.2019 20:00 KAA Gent - KAO Saint-Etienne 3: 2 (2: 1)
20:00 VfL Wolfsburg - FC Aleksandrija 3: 1 (2: 0)
03.10.2019 17:55 KAO Saint-Etienne - VfL Wolfsburg 1: 1 (1: 1)
17:55 FC Aleksandrija - KAA Gent 1: 1 (0: 1)
24.10.2019 17:55 KAO Saint-Etienne - FC Aleksandrija 1: 1 (1: 1)
17:55 KAA Gent - VfL Wolfsburg 2: 2 (1: 2)
07.11.2019 20:00 FC Aleksandrija - KAO Saint-Etienne 2: 2 (0: 1)
20:00 VfL Wolfsburg - KAA Gent 1: 3 (1: 0)
28.11.2019 17:55 KAO Saint-Etienne - KAA Gent 0: 0 (0: 0)
17:55 FC Aleksandrija - VfL Wolfsburg 0: 1 (0: 1)
12.12.2019 20:00 VfL Wolfsburg - KAO Saint-Etienne 1: 0 (0: 0)
20:00 KAA Gent - FC Aleksandrija 2: 1 (2: 0)
Skupina J
19.09.2019 20:00 KAO Roma - Istanbul Basaksehir 4: 0 (1: 0)
20:00 Bor.Mönchengladbach - Wolfsberger AC 0: 4 (0: 3)
03.10.2019 17:55 Wolfsberger AC - KAO Roma 1: 1 (0: 1)
17:55 Istanbul Basaksehir - Bor.Mönchengladbach 1: 1 (0: 0)
24.10.2019 17:55 KAO Roma - Bor.Mönchengladbach 1: 1 (1: 0)
17:55 Istanbul Basaksehir - Wolfsberger AC 1: 0 (0: 0)
07.11.2019 20:00 Bor.Mönchengladbach - KAO Roma 2: 1 (1: 0)
20:00 Wolfsberger AC - Istanbul Basaksehir 0: 3 (0: 0)
28.11.2019 17:55 Istanbul Basaksehir - KAO Roma 0: 3 (0: 3)
17:55 Wolfsberger AC - Bor.Mönchengladbach 0: 1 (0: 0)
12.12.2019 20:00 KAO Roma - Wolfsberger AC 2: 2 (2: 1)
20:00 Bor.Mönchengladbach - Istanbul Basaksehir 1: 2 (1: 1)
Skupina K
19.09.2019 20:00 Slovan Bratislava - Bešiktaš 4: 2 (1: 2)
20:00 Wolverhampton Wanderersi - Sportska Braga 0: 1 (0: 0)
03.10.2019 17:55 Bešiktaš - Wolverhampton Wanderersi 0: 1 (0: 0)
17:55 Sportska Braga - Slovan Bratislava 2: 2 (1: 1)
24.10.2019 17:55 Bešiktaš - Sportska Braga 1: 2 (0: 1)
17:55 Slovan Bratislava - Wolverhampton Wanderersi 1: 2 (1: 0)
07.11.2019 20:00 Sportska Braga - Bešiktaš 3: 1 (2: 1)
20:00 Wolverhampton Wanderersi - Slovan Bratislava 1: 0 (0: 0)
28.11.2019 17:55 Bešiktaš - Slovan Bratislava 2: 1 (0: 1)
17:55 Sportska Braga - Wolverhampton Wanderersi 3: 3 (1: 3)
12.12.2019 20:00 Wolverhampton Wanderersi - Bešiktaš 4: 0 (0: 0)
20:00 Slovan Bratislava - Sportska Braga 2: 4 (1: 1)
Skupina L
19.09.2019 20:00 Partizan - AZ Alkmaar 2: 2 (1: 1)
20:00 Manchester United - FK Astana 1: 0 (0: 0)
03.10.2019 15:50 FK Astana - Partizan 1: 2 (0: 1)
17:55 AZ Alkmaar - Manchester United 0: 0 (0: 0)
24.10.2019 17:55 AZ Alkmaar - FK Astana 6: 0 (2: 0)
17:55 Partizan - Manchester United 0: 1 (0: 1)
07.11.2019 15:50 FK Astana - AZ Alkmaar 0: 5 (0: 1)
20:00 Manchester United - Partizan 3: 0 (2: 0)
28.11.2019 15:50 FK Astana - Manchester United 2: 1 (0: 1)
17:55 AZ Alkmaar - Partizan 2: 2 (0: 2)
12.12.2019 20:00 Manchester United - AZ Alkmaar 4: 0 (0: 0)
20:00 Partizan - FK Astana 4: 1 (3: 0)
Osmina finala
20.02.2020 17:55 Sportski CP - Istanbul Basaksehir 3: 1 (2: 0)
17:55 Getafe CF - AFC Ajax 2: 0 (1: 0)
17:55 FC Kopenhagen - Celtic FC 1: 1 (0: 1)
17:55 CFR Kluž - FC Sevilla 1: 1 (0: 0)
17:55 Club Brugge KV - Manchester United 1: 1 (1: 1)
17:55 PFC Ludogorec Razgrad - Između 0: 2 (0: 0)
17:55 Eintracht iz Frankfurta - RB Salzburg 4: 1 (2: 0)
17:55 Šahtjor Donjeck - SL Benfica 2: 1 (0: 0)
20:00 Wolverhampton Wanderersi - Espanyol Barcelona 4: 0 (1: 0)
20:00 Bayer Leverkusen - FC Porto 2: 1 (1: 0)
20:00 APOEL Nikozija - FC Basel 0: 3 (0: 1)
20:00 Olympiakos Piraäus - FC Arsenal 0: 1 (0: 0)
20:00 AZ Alkmaar - TASKA 1: 1 (0: 1)
20:00 VfL Wolfsburg - Malmö FF 2: 1 (0: 0)
20:00 KAO Roma - KAA Gent 1: 0 (1: 0)
20:00 Rangers FC - Sportska Braga 3: 2 (0: 1)
26.02.2020 pet popodne Sportska Braga - Rangers FC 0: 1 (0: 0)
27.02.2020 17:55 Espanyol Barcelona - Wolverhampton Wanderersi 3: 2 (1: 1)
17:55 Istanbul Basaksehir - Sportski CP 4: 1 (2: 0, 3: 1)
17:55 FC Porto - Bayer Leverkusen 1: 3 (0: 1)
17:55 FC Basel - APOEL Nikozija 1: 0 (1: 0)
17:55 TASKA - AZ Alkmaar 2: 0 (1: 0)
17:55 Malmö FF - VfL Wolfsburg 0: 3 (0: 1)
17:55 KAA Gent - KAO Roma 1: 1 (1: 1)
20:00 AFC Ajax - Getafe CF 2: 1 (1: 1)
20:00 Celtic FC - FC Kopenhagen 1: 3 (0: 0)
20:00 FC Sevilla - CFR Kluž 0: 0 (0: 0)
20:00 FC Arsenal - Olympiakos Piraäus 1: 2 (0: 0, 0: 1)
20:00 Manchester United - Club Brugge KV 5: 0 (3: 0)
20:00 Između - PFC Ludogorec Razgrad 2: 1 (2: 1)
20:00 SL Benfica - Šahtjor Donjeck 3: 3 (2: 1)
28.02.2020 pet popodne RB Salzburg - Eintracht iz Frankfurta 2: 2 (1: 1)
Osmina finala
12.03.2020 Između - Getafe CF dnp
FC Sevilla - KAO Roma dnp
17:55 Istanbul Basaksehir - FC Kopenhagen 1: 0 (0: 0)
17:55 Eintracht iz Frankfurta - FC Basel 0: 3 (0: 1)
17:55 TASKA - Manchester United 0: 5 (0: 1)
20:00 Olympiakos Piraäus - Wolverhampton Wanderersi 1: 1 (0: 0)
20:00 Rangers FC - Bayer Leverkusen 1: 3 (0: 1)
20:00 VfL Wolfsburg - Šahtjor Donjeck 1: 2 (0: 1)
05.08.2020 17:55 FC Kopenhagen - Istanbul Basaksehir 3: 0 (1: 0)
17:55 Šahtjor Donjeck - VfL Wolfsburg 3: 0 (0: 0)
20:00 Između - Getafe CF 2: 0 (1: 0)
20:00 Manchester United - TASKA 2: 1 (0: 0)
06.08.2020 17:55 Bayer Leverkusen - Rangers FC 1: 0 (0: 0)
17:55 FC Sevilla - KAO Roma 2: 0 (2: 0)
20:00 Wolverhampton Wanderersi - Olympiakos Piraäus 1: 0 (1: 0)
20:00 FC Basel - Eintracht iz Frankfurta 1: 0 (0: 0)
Četvrtina finala
10.08.2020 20:00 Manchester United - FC Kopenhagen 1: 0 (0: 0, 0: 0) aet
20:00 Između - Bayer Leverkusen 2: 1 (2: 1)
11.08.2020 20:00 Šahtjor Donjeck - FC Basel 4: 1 (2: 0)
20:00 Wolverhampton Wanderersi - FC Sevilla 0: 1 (0: 0)
Polufinale
16.08.2020 20:00 FC Sevilla - Manchester United 2: 1 (1: 1)
17.08.2020 20:00 Između - Šahtjor Donjeck 5: 0 (1: 0)
Konačno
21.08.2020 20:00 FC Sevilla - Između 3: 2 (2: 2)