FIFA> U16 prijateljske utakmice 2017.> svibanj | U16 prijateljske utakmice 2017.> svibanj' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
09:30 | Bjelorusija | - | Moldavija | 1: 1 | |
CONCACAF> U17 prvenstvo 2017. Panama> 2. kolo skupine D | U17 Campeonato 2017 Panama> 2. Okrugla skupina D' border = '0' /> | ||||
23:30 | Kuba | - | Honduras | 1: 7 | |
AFC> AFC kup 2017.> Skupina C | AFC kup 2017.> Skupina C' border = '0' /> | ||||
16:00 | Klub Saham | - | Nejmeh SC | 3: 1 (1: 1) | |
16:00 | Al Wehdat | - | Al Muharraq | 3: 2 (2: 0) | |
Austrija> 2. Liga 2016/2017 | 2. Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | SV Horn | - | Floridsdorfer AC | 0: 2 (0: 2) | |
Austrija> Regionalliga Ost 2016/2017 | Regionalliga Ost 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Bečki sportski klub | - | Prvo FC Beč | 1: 0 (0: 0) | |
15:30 | FC Stadlau | - | FC Admira Wacker (A) | 3: 0 (0: 0) | |
15:30 | SC Ritzing | - | Rapid Wien (A) | 3: 1 (0: 0) | |
15:30 | SKU Amstetten | - | SV Schwechat | 3: 0 (1: 0) | |
15:30 | Austrija Beč (A) | - | PITAJTE Ebreichsdorf | 2: 4 (0: 3) | |
15:30 | SC Mannsdorf | - | SC Neusiedl / Vidi 1919 | 5: 1 (1: 1) | |
Austrija> Regionalliga Zapad (-2019) 2016/2017 | Regionalliga West (-2019) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | SV Grödig | - | TSV St. Johann | 3: 1 (1: 0) | |
10:00 | FC Kufstein | - | VfB Hohenems | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | SCR Altach (A) | - | USC Eugendorf | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | SV Wörgl | - | FC Dornbirn | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | FC Pinzgau Saalfelden | - | SC Schwaz | 0: 3 (0: 1) | |
16:00 | SV Seekirchen | - | FC Wacker Innsbruck (A) | 3: 0 (2: 0) | |
16:00 | Austrija Salzburg | - | FC Hard | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | USK Maximarkt Anif | - | Salzburg AK 1914 | 2: 1 (1: 1) | |
Belgija> Prva liga A 2016/2017 doigravanje I | Prva liga A 2016/2017 doigravanje I>' border = '0' /> | ||||
pet popodne | Club Brugge KV | - | SV Zulte Waregem | 2: 1 (2: 1) | |
Belgija> Rezervna pro liga 2016/2017, skupina 1 | Reserve Pro League 2016/2017 Group 1>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Sporting Lokeren II | - | Standard Liège II | 5: 2 | |
Belgija> Rezervna pro liga 2016/2017, skupina 2 | Reserve Pro League 2016/2017 Group 2>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Waasland-Beveren II | - | KV Mechelen II | 0: 1 | |
18:30 | KV Oostende II | - | KVC Westerlo II | 0: 0 | |
Bolivija> Profesionalna liga 2017 Apertura | Profesionalna liga 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Procvat | - | Istočna nafta | 0: 3 (0: 2) | |
Bugarska> Parva Liga 2016/2017 Abstieg | Parva Liga 2016/2017 Abstieg>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Slavia Sofija | - | FK Vereja | 0: 1 (0: 0) | |
Bugarska> Prvenstvo Parva lige 2016/2017 | Prvenstvo Parva Lige 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | PFC Ludogorec Razgrad | - | Cherno More Varna | 4: 0 (4: 0) | |
Kolumbija> Prvo otvaranje 2017. godine | Prvo otvaranje 2017.>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Atlético Junior | - | Neovisni Medellin | 2: 0 (1: 0) | |
02:00 | Sportska Tolima | - | Santa Fe | 3: 1 (1: 0) | |
Croatia > 1. HNL 2016/2017 | 1. HNL 2016/2017 > ' /> | ||||
pet popodne | NK Osijek | - | Lokomotiva Zagreb | 1: 0 (0: 0) | |
Češka> 1. nogometna liga 2016./2017 | 1. nogometna liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Slovan Liberec | - | Boemi 1905 | 4: 1 (3: 0) | |
Danska> Ispadanje Superlige 2016/2017 | Ispadanje Superlige 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Silkeborg IF | - | Aarhus GF | 0: 2 (0: 1) | |
Engleska> Premijer liga 2016/2017 | Premijer liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Watford FC | - | FC Liverpool | 0: 1 (0: 1) | |
Francuska> Ligue 2 2016/2017 | Ligue 2 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:45 | RC leća | - | Stadion Laval | 2: 0 (0: 0) | |
Njemačka> Regionalliga Bayern 2016./2017 | Regionalliga Bayern 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:15 | Wacker Burghausen | - | SpVgg Unterhaching | 0: 1 (0: 0) | |
Njemačka> Bayernliga Nord 2016./2017 | Bayernliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SC Eltersdorf | - | Alemannia Haibach | 4: 2 (1: 1) | |
Njemačka> Bayernliga Süd 2016/2017 | Bayernliga Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SpVgg Hankofen-Pozdrav | - | TSV Landsberg | 2: 1 (0: 1) | |
Njemačka> Oberliga NOFV-Nord 2016/2017 | Oberliga NOFV-Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Malchower SV 90 | - | 1. FC Frankfurt (Oder) | 3: 0 (2: 0) | |
Njemačka> Oberliga NOFV-Süd 2016/2017 | Oberliga NOFV-Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Bischofswerdaer FV | - | Askanija Bernburg | 4: 1 (2: 0) | |
13:00 | Germania Halberstadt | - | VFC Plauen | 2: 1 (0: 0) | |
Njemačka> Schleswig-Holstein liga 2016/2017 | Schleswig-Holstein liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | NTSV Strand 08 | - | TSV Lägerdorf | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | SV Friesland 03 | - | Kilia Kiel | 3: 1 (1: 0) | |
Njemačka> Bundesliga za žene 2016./2017 | Bundesliga za žene 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Bayern München | - | 1899. Hoffenheim | 2: 0 (2: 0) | |
Njemačka> Žene 2. Bundesliga Sjever (-2018) 2016/2017 | Žene 2. Bundesliga Sjever (-2018) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | VfL Wolfsburg II | - | Bramfelder SV | 8: 0 (5: 0) | |
13:00 | BV Cloppenburg | - | Arminia Bielefeld | 4: 3 (3: 3) | |
Njemačka> Žene 2. Bundesliga Jug (-2018) 2016/2017 | Žene 2. Bundesliga Jug (-2018) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | 1. FC Köln | - | Vinograd SV 67 | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | TSV Crailsheim | - | TSV Schott Mainz | 2: 1 (2: 0) | |
Grčka> Nogometna liga 2016./2017 | Nogometna liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | AEL Kalloni | - | Panelefsiniakos Elefsinas | 1: 3 (1: 1) | |
Island> Úrvalsdeild 2017 | Úrvalsdeild 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Široki trenutak | - | KA Akureyri | 1: 3 (0: 2) | |
20:15 | KR Reykjavík | - | Víkingur Reykjavík | 1: 2 (1: 0) | |
20:15 | UMF Grindavík | - | UMF Stjarnan | 2: 2 (2: 1) | |
Indonezija> Liga 1 2017 | Liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Persiba Balikpapan | - | Arema Cronus FC | 0: 1 (0: 0) | |
Irska> Liga kup 2017> Četvrtfinale | Liga kup 2017> Četvrtfinale' border = '0' /> | ||||
15:00 | Sligo Rovers | - | Galway United | 1: 3 (0: 0, 0: 0, 2: 2) pso | |
16:00 | Grad Cork | - | Atletika Svetog Patrika | 2: 0 (0: 0) | |
pet popodne | Dundalk FC | - | Waterford FC | 3: 0 (0: 0) | |
Italija> Serie B 2016/2017 | Serija B 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Nogomet Benevento | - | SAD Avellino | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | Helada Verona | - | Vicenza Calcio | 3: 2 (1: 1) | |
19:30 | SAD Salernitana 1919 | - | Frosinone nogomet | 1: 3 (0: 3) | |
Kuvajt> Premijer liga 2016/2017 | Premijer liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:35 | Al Salibikhaet SC | - | Al Shabab | 0: 2 (0: 1) | |
15:35 | Al Salmiya SC | - | Al Fahaheel | 4: 2 (1: 1) | |
18:10 | Al Kuvajt SC | - | Kazma SC | 2: 1 (0: 1) | |
18:10 | Al Yarmouk | - | Al Nasr SC | 0: 1 (0: 1) | |
Luksemburg> Nationaldivision 2016/2017 | Nationaldivision 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Strassen | - | Omladina Esch | 1: 1 | |
Meksiko> Primera Division 2016/2017 Clausura | Prva divizija 2016/2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | FC Puebla | - | Klub Necaxa | 0: 1 (0: 0) | |
Norveška> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Sarpsborg 08 | - | Rosenborg BK | 1: 2 (0: 1) | |
Norveška> Odjel 2. divizije 1 2017 | 2. Divizija Avdeling 1. 2017.>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Vålerenga IF II | - | Follo FK | 3: 2 (1: 2) | |
Paragvaj> Prva divizija 2017 Apertura | Prva divizija 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:10 | Guarani | - | General Diaz | 0: 0 (0: 0) | |
Peru> Ljetni turnir prve lige 2017 | Ljetni turnir Prve lige 2017>' border = '0' /> | ||||
00:15 | Sport Rosario | - | Sveučilište San Martin | 1: 1 (1: 0) | |
Poljska> Ekstraklasa 2016/2017 ispadanje | Ekstraklasa 2016/2017 ispadanje>' border = '0' /> | ||||
pet popodne | Zagłębie Lubin | - | KS Cracovia | 2: 2 (0: 2) | |
Rumunjska> Liga 1 2016/2017 Ispadanje | Liga 1 2016/2017 Ispadanje>' border = '0' /> | ||||
15:30 | ACS Poli Temišvar | - | FC Botoşani | 1: 1 (1: 0) | |
Rumunjska> Prvenstvo Lige 1 2016/2017 | Prvenstvo Lige 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Dinamo Bukurešt | - | FCSB | 2: 1 (1: 0) | |
Rusija> Premijer liga 2016/2017 | Premier Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FK Tom Tomsk | - | Zenit iz Sankt Peterburga | 0: 2 (0: 1) | |
13:30 | Krylia Sovetov | - | FK Orenburg | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | FK Krasnodar | - | Anži Mahačkala | 0: 0 (0: 0) | |
Slovačka> Slovensky Pohar 2016/2017> Finale | Slovačka kup 2016/2017> Finale' border = '0' /> | ||||
15:20 | MFK Skalica | - | Slovan Bratislava | 0: 3 (0: 1) | |
Južna Afrika> Premijer nogometna liga 2016./2017 | Premijer nogometna liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | BidVest Wits | - | Mamelodi Sundowns | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | Maritzburg United | - | FC Cape Town City | 1: 0 (0: 0) | |
Španjolska> Prva liga 2016/2017 | Prva divizija 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Malaga CF | - | FC Sevilla | 4: 2 (1: 1) | |
Španjolska> Druga liga 2016/2017 | Drugi odjel 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | SD Huesca | - | Zraka Vallecano | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | Gimnastika | - | CF Reus Deportiu | 0: 1 (0: 0) | |
Švedska> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Malmö FF | - | Örebro SK | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | Kalmar FF | - | Halmstads BK | 2: 0 (1: 0) | |
16:30 | Ja Sirius | - | Jönköpings Södra IF | 1: 1 (0: 0) | |
16:30 | Djurgårdens IF | - | IFK Norrköping | 3: 3 (1: 2) | |
Švedska> Superettan 2017 | Superettan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Norrby IF | - | Åtvidabergs FF | 0: 3 (0: 2) | |
14:00 | Örgryte IS | - | Östers IF | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | Helsingborgs IF | - | Degerfors IF | 3: 0 (1: 0) | |
Švedska> Divizija 1 Norra 2017 | Divizija 1 Norra 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Carlstad United BK | - | Vasalunds IF | 1: 0 | |
16:00 | Enskede IK | - | Akropola IF | 3: 5 | |
Švedska> Divizija 1 Södra 2017 | Divizija 1 Södra 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Kristianstad | - | Landskrona Bois | 1: 1 | |
Švedska> Žene Damallsvenskan 2017 | Žene Damallsvenskan 2017.>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Kopparbergs / FC Göteborg | - | Vittsjö GIK | 2: 0 (1: 0) | |
Švicarska> Challenge liga 2016./2017 | Challenge liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:45 | FC Schaffhausen | - | Servette Geneva | 2: 1 (2: 0) | |
Turska> SüperLig 2016./2017 | SuperLig 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Bursaspor | - | Galatasaray | 0: 5 (0: 2) | |
18:00 | Osmanlispor FK | - | Atiker Konyaspor | 0: 0 (0: 0) | |
Venezuela> Apertura 1. lige 2017 | Prva divizija 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | FC Carabobo | - | FC Caracas | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Atletski Socopó | - | Učenici Meride | 0: 2 (0: 0) | |
20:00 | Deportivo La Guaira | - | Gvajanski rudari | 3: 1 (2: 0) | |
22:00 | Deportivo Táchira | - | Zamora FC | 0: 0 (0: 0) |