Nogometne utakmice u »03/05/2021



Pregled nogometnih utakmica za 03.05.2021



. .




OSRH> OSRH Liga prvaka 2020/2021> Skupina B CAF>Skupina B OSRH Liga prvaka 2020/2021> Skupina B' border = '0' />
19:00 CR Bélouizdad - Al Hilal Omdurman -: -
OSRH> U20 Kup Afrike 2021 Mauretanien> Treće mjesto CAF>Treće mjesto U20 Afrički kup 2021 Mauretanien> Treće mjesto' border = '0' />
20:00 Gambija - Tunis -: -
Alžir> Ligue 1 2020/2021  Algeria> Ligue 1 2020/2021>' border = '0' />
CA Bordj Bou Arreridj - MC Alger resch.
CR Bélouizdad - JS Saoura resch.
14:00 WA Tlemcen - NC mršav -: -
14:00 CS Konstantin - NA Hussein Dey -: -
14:00 Američka Biskra - ES Setif -: -
14:00 RC Rélizane - USM Bel Abbes -: -
15:00 JS Kabylie - Olimpijska Medeja -: -
Argentina> Prva divizija 2021  Argentina> Prva divizija 2021>' border = '0' />
22:15 Newellovi stari dječaci - Neovisno -: -
Argentina> Primera B Metropolitana 2021. Otvaranje  Argentina> Otvaranje prvog metropolitana B 2021>' border = '0' />
23:00 Komunikacije iz Buenos Airesa - Deportivo Merlo -: -
Argentina> Superkup Argentine 2019.> Finale  Argentina>Završno Superkup Argentine 2019.> Završno' border = '0' />
01:10 Trkački klub - Riječna ploča 0: 5 (0: 1)
Argentina> Rezervna liga 2021  Argentina> Rezervna liga 2021>' border = '0' />
12:00 San Lorenzo II - Uragan II -: -
12:00 Velez Sarsfield II - Boca Juniors II -: -
12:00 Sarmiento de Junín II - Radionice Córdoba II -: -
12:00 Pokroviteljstvo Parane II - Unija Santa Fe II -: -
12:00 Newellovi stari dječaci II - Neovisni II -: -
12:00 Gimnastika La Plata II - Obrana i pravda II -: -
12:00 Trkački klub de Avellaneda II - Rosario Central II -: -
12:00 Lanús II - Atlético Tucumán II -: -
12:00 Godoy Cruz II - Platense II -: -
12:00 Sarandí Arsenal II - Studenti II -: -
12:00 Kolumbo iz Santa Fea II - Aldosivi II -: -
12:00 Središnja Córdoba SdE II - Banfield II -: -
12:00 Riječna ploča II - Argentinos Juniors II -: -
Armenija> Premier liga 2020/2021  Armenia> Premijer liga 2020/2021>' border = '0' />
Gandzasar Kapan - FC Ararat dnp
10:00 FC Pyunik - FC Alashkert -: -
Australija> A-liga 2020/2021  Australia> A-Liga 2020/2021>' border = '0' />
08:35 Adelaide United - Newcastle United Jets -: -
Australija> NPL Victoria 2021  Australia> NPL Victoria 2021>' border = '0' />
08:30 Vitezovi Melbourne - Dandenong grom -: -
08:30 FC South Melbourne - Istočni lavovi -: -
09:00 Green Gully SC - FC Hume City -: -
09:15 Bentleigh Greens - Port Melbourne Sharks -: -
09:30 Dandenong City SC - Sveti Albanski sveci -: -
09:30 Oakleigh topovi - Heidelberg United -: -
Australija> NPL Queensland 2021  Australia> NPL Queensland 2021>' border = '0' />
09:30 Moć poluotoka - Logan Lightning FC -: -
Austrija> 2. Liga 2020/2021  Austria> 2. Liga 2020/2021>' border = '0' />
16:00 SKU Amstetten - SV Lafnitz -: -
17:30 Floridsdorfer AC - FC Wacker Innsbruck -: -
17:30 Kapfenberger SV 1919 - Naprijed Steyr -: -
17:30 Austrija Lustenau - FC Blau Weiß Linz -: -
17:30 FC Juniors OÖ - Rapid Wien (A) -: -
Austrija> Regionalliga Ost 2020/2021  Austria> Regionalliga Ost 2020/2021>' border = '0' />
SC Neusiedl / Vidi 1919 - FC zidanje resch.
SAD Draßburg - SV Stripfing / Weiden resch.
FC Mannsdorf / Großenzersdorf - SC Wiener Viktoria resch.
Bjelorusija> Kubok 2020/2021> Četvrtfinale  Belarus>Četvrtfinale Kubok 2020/2021> Četvrtfinale' border = '0' />
23:00 FK Minsk - FK Isloch Minsk -: -
Belgija> Prva klasa A 2020/2021  Belgium> Prva klasa A 2020/2021>' border = '0' />
19:45 Sportski Charleroi - Sint-Truidense VV -: -
Belgija> Prva liga B 2020/2021  Belgium> Prva klasa B 2020/2021>' border = '0' />
19:00 Lierse Kempenzonen - Union St. Gilloise -: -
Bosna i Hercegovina> Premier Liga 2020/2021  Bosnia-Herzegovina> Premier Liga 2020/2021>' border = '0' />
pet popodne Velež Mostar - Borac Banja Luka -: -
Brazil> Campeonato Carioca 2021 Guanabara kup  Brazil> Carioca Championship 2021 Guanabara Cup>' border = '0' />
00:00 Resende - RJ - Fluminense RJ 2: 1 (0: 0)
Brazil> Campeonato Mineiro 2021  Brazil> Prvenstvo Minas Geraisa 2021>' border = '0' />
00:00 Tombense - MG - Atlético Mineiro 1: 2 (1: 1)
Brazil> Campeonato Gaúcho 2021  Brazil> Gaúcho prvenstvo 2021>' border = '0' />
00:30 Mladi - RS - Sao Luiz - RS 1: 2 (0: 2)
Kolumbija> Prvo otvaranje 2021. godine  Colombia> Prvo otvaranje 2021. godine>' border = '0' />
01:05 Santa Fe - Sportska Tolima 3: 2 (1: 0)
23:00 Neovisni Medellin - Kapital -: -
Croatia > 1. HNL 2020/2021  Croatia> 1. HNL 2020/2021 > ' />
pet popodne NK Istra 1961 - HNK Šibenik -: -
Croatia > 2. HNL 2020/2021  Croatia> 2. HNL 2020/2021 > ' />
14:00 NK Dugopolje - Hrvatski Dragovoljac -: -
14:30 NK Međimurje - NK Orijent Rijeka -: -
14:30 NK Inter Zaprešić - NK Dubrava -: -
Cipar> Prva liga 2020/2021 Abstieg  Cyprus> Ispadanje Prve divizije 2020/2021>' border = '0' />
16:00 Karmiotissa Polemidion - Enoza Neon Paralimni -: -
Češka> 1. nogometna liga 2020/2021  Czech Republic> 1. nogometna liga 2020/2021>' border = '0' />
FK Pardubice - 1. FC Slovácko resch.
Češka> 2. nogometna liga 2020/2021  Czech Republic> 2. nogometna liga 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Vysočina Jihlava - Slavoj Vyšehrad -: -
Danska> 1. Divizija 2020/2021  Denmark> 1. Podjela 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FC Fredericia - Hobro I. -: -
18:00 Skive I. - Viborg FF -: -
Danska> Žene Gjensidige Kvindeliga 2020/2021  Denmark> Žene Gjensidige Kvindeliga 2020/2021>' border = '0' />
18:30 FC Thy-Thisted Q - Aalborg BK -: -
Egipat> Premiership 2020/2021  Egypt> Premiership 2020/2021>' border = '0' />
13:00 FC Wadi Degla - Ismaily -: -
15:00 Ittihad El-Iskandary - El-Entag El-Harby -: -
pet popodne Tala'ea El-Gaish SC - ENPPI -: -
Engleska> Prvenstvo 2020/2021  England> Prvenstvo 2020/2021>' border = '0' />
19:45 Grad Huddersfield - Cardiff City -: -
Engleska> U23 Premijer liga Div. 1. 2020./2021  England> U23 Premijer liga Div. 1 2020/2021> 'border =' 0 '/>
14:00 Southampton FC U23 - Arsenal FC U23 -: -
12:00 Tottenham Hotspur U23 - Everton FC U23 -: -
Engleska> U23 Premijer liga Div. 2 2020./2021  England> U23 Premijer liga Div. 2 2020/2021> 'border =' 0 '/>
13:00 Čitanje FC U23 - Norwich City U23 -: -
14:00 Middlesbrough FC U23 - Newcastle United U23 -: -
13:00 Wolverhampton Wanderers U23 - Leeds United U23 -: -
Engleska> U23 Liga za profesionalni razvoj 2020/2021  England> U23 Liga za profesionalni razvoj 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Birmingham City U23 - Nottingham Forest U23 -: -
Engleska> U18 FA Kup mladih 2020/2021> 3. kolo  England>3. Kolo U18 FA Kup mladih 2020/2021> 3. Kolo' border = '0' />
19:00 Leicester City - Sheffield Wednesday -: -
Engleska> U18 Savez mladih 2020/2021 Sjeveroistočna divizija  England> U18 Savez mladih 2020/2021 Sjeveroistočna divizija>' border = '0' />
13:00 Burton Albion - Bradford City -: -
Estonija> Liga prvaka 2021  Estonia> Liga prvaka 2021>' border = '0' />
FC Flora - Pärnu JK hrabrost resch.
Estonija> Superkarikas 2021> Finale  Estonia>Konačni Superkarikas 2021> Konačni' border = '0' />
pet popodne FC Flora - Gradski tim Paidea -: -
Francuska> Nacionalno 2020/2021  France> Nacionalna 2020/2021>' border = '0' />
Američki Boulogne - FC Sète resch.
pet popodne FC Bourg-Peronnas - FC Bastia-Borgo -: -
pet popodne Le Mans FC - FC Villefranche Beaujolais -: -
pet popodne SC Bastia - SAD Concarneau -: -
pet popodne PA Šole - Američki Avranches -: -
pet popodne Sportski klub Lyon - Stadion Briochin -: -
pet popodne Američki Quevilly-Rouen - Američki Créteil-Lusitanos -: -
Francuska> Coupe de France 2020/2021> 10. runda  France>10. krug Coupe de France 2020/2021> 10. krug' border = '0' />
20:00 AS Beauvais - Američki Boulogne -: -
20:00 Aubagne FC - Toulouse FC -: -
Gruzija> Erovnuli Liga 2021  Georgia> Erovnuli Liga 2021>' border = '0' />
11:00 FC Samtredia - Dila Gori -: -
16:00 Dinamo batumi - FC Kobuleti -: -
16:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi -: -
Njemačka> Bundesliga 2020/2021  Germany> Bundesliga 2020/2021>' border = '0' />
19:30 FC Schalke 04 - 1. FSV Mainz 05 -: -
Njemačka> 2. Bundesliga 2020/2021  Germany> 2. Bundesliga 2020/2021>' border = '0' />
17:30 Wurzburger Kickers - 1. FC Heidenheim 1846 -: -
17:30 SC Paderborn 07 - SV Darmstadt 98 -: -
Njemačka> 3. Liga 2020/2021  Germany> 3. Liga 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FSV Zwickau - SC Verl -: -
Njemačka> Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021  Germany> Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021>' border = '0' />
FC Nöttingen - FC-Astoria Walldorf II resch.
Njemačka> Oberliga Hamburg 2020/2021  Germany> Oberliga Hamburg 2020/2021>' border = '0' />
Bramfelder SV - Union Tornesch resch.
WTSV Concordia - SV Curslack-Neuengamme resch.
Hamm United - Uhlenhorster SC Paloma resch.
TuS Osdorf - SV Rugenbergen resch.
Victoria Hamburg - TSV Sasel resch.
Njemačka> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Germany> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021>' border = '0' />
Ludwigsfelder FC - FSV Martinroda resch.
Njemačka> Bundesliga za žene 2020/2021  Germany> Bundesliga za žene 2020/2021>' border = '0' />
18:15 Bayer Leverkusen - Turbina Potsdam -: -
Gana> Premijer liga 2020/2021  Ghana> Premijer liga 2020/2021>' border = '0' />
15:00 Inter saveznici - Ashanti Gold -: -
18:00 Elmina morski psi - Asante Kotoko -: -
Gibraltar> Premijer divizija 2020/2021  Gibraltar> Premier Divison 2020/2021>' border = '0' />
18:30 Mons Calpe S.C. - Manchester 62 FC -: -
Honduras> Nacionalna liga 2020/2021 Clausura  Honduras> Nacionalna liga 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
01:00 Prava Španjolska - Doživotno 0: 0
Hong Kong> Premijer liga 2020/2021  Hong Kong> Premijer liga 2020/2021>' border = '0' />
12:00 Južni okrug - Istočni SC -: -
Mađarska> NB I 2020/2021  Hungary> NAPOMENA I 2020/2021>' border = '0' />
19:00 Diósgyőr VTK - MTK Budimpešta -: -
Island> Lengjubikarinn 2021> Skupina 2  Iceland>Grupa 2 Lengjubikarinn 2021> Grupa 2' border = '0' />
19:00 Víkingur Reykjavík - Do Reykjavíka -: -
Island> Lengjubikarinn 2021> Grupa 3  Iceland>Grupa 3 Lengjubikarinn 2021> Grupa 3' border = '0' />
19:00 UMF Stjarnan - Keflavík ÍF -: -
20:00 ÍAkranes - Ti AKO -: -
Island> Lengjubikarinn 2021> Grupa 4  Iceland>Grupa 4 Lengjubikarinn 2021> Grupa 4' border = '0' />
20:00 Fjölnir Reykjavík - Široki trenutak -: -
Indija> Indijska super liga 2020/2021 doigravanje> Polufinale  India>Polufinale Razigravanje indijske Super lige 2020/2021> Polufinale' border = '0' />
14:00 FC Goa - FC Mumbai City -: -
Indija> I-Liga 2020/2021 Završno kolo  India> Završno kolo I-Lige 2020/2021>' border = '0' />
08:30 Pravi Kašmir - Braća Churchill 0: 0
10:35 Mohammedan SC - TRAU FC -: -
13:30 Punjab FC - Gokulam Kerala -: -
Irak> Super liga 2020/2021  Iraq> Super liga 2020/2021>' border = '0' />
10:45 Al Sinaat Al Kahrabaiya - Al Quwa Al Jawiya -: -
11:00 Al Kahraba - Al Minaa -: -
11:00 Amanat Bagdad - Al Naft -: -
11:00 Erbil SC - Al Qasim SC -: -
11:00 Naft Al Basra - Al Hudood -: -
13:00 Al šorta - Vaš FC -: -
15:15 Al Nadžaf - Al Samawa -: -
Kazahstan> Superkubok 2021> 3td mjesto  Kazakhstan>3td mjesto Superkubok 2021> 3td mjesto' border = '0' />
09:00 Shakter Karaganda - FK Kairat -: -
Kosovo> Superliga 2020/2021  Kosovo> Superliga 2020/2021>' border = '0' />
12:00 Besa Peja - KF Trepča -: -
12:00 KF Balkan - FK Drenica -: -
Kuvajt> Premijer liga 2020/2021 prvenstvo  Kuwait> Premijer liga 2020/2021 prvenstvo>' border = '0' />
14:00 Al Fahaheel - Kazma SC -: -
14:00 Al Arabi SC - Al Salmiya SC -: -
16:50 Al Sahel - Al Nasr SC -: -
Litva> A Lyga 2021  Lithuania> Lyga 2021>' border = '0' />
FK Žalgiris - FK vitezovi resch.
16:00 Kaunas Žalgiris - FK Banga Gargždai -: -
Malezija> Super liga 2021  Malaysia> Super liga 2021>' border = '0' />
13:00 Johor Darul Ta’zim - Kedah Darul Aman -: -
Meksiko> Prva divizija 2020/2021 Clausura  Mexico> Prva divizija 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
01:00 Klub Necaxa - CF Pachuca 2: 2 (1: 1)
03:00 Pumas UNAM - Santos Laguna 1: 0 (0: 0)
Meksiko> Liga za proširenje 2020/2021 Clausura  Mexico> Liga za proširenje 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
23:00 Klub Celaya - Kojoti iz Tlaxcale -: -
Meksiko> Premier de Ascenso 2020/2021 Skupina A  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Skupina A>' border = '0' />
22:00 Atletski San Luis II - Mazorqueros -: -
Meksiko> Premier de Ascenso 2020/2021 skupina B  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Skupina B>' border = '0' />
18:00 Topovnjače Marina - Kafića Jalisco -: -
21:00 Plaža Inter - Sportski Dongu -: -
Meksiko> Ženska liga MX Femenil 2020/2021 Clausura  Mexico> Ženska liga MX Femenil 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
22:00 Klub Necaxa - FC Puebla -: -
Meksiko> U20 Osnovne snage 2020/2021 Zatvaranje  Mexico> U20 Osnovne snage 2020/2021 Zatvaranje>' border = '0' />
15:00 FC Puebla - UANL Tigres -: -
16:00 Atletski San Luis - Deportivo Toluca -: -
Meksiko> U17 Osnovne snage 2020/2021 Zatvaranje  Mexico> U17 Osnovne snage 2020/2021 Zatvaranje>' border = '0' />
17:45 FC Puebla - UANL Tigres -: -
18:00 Atletski San Luis - Deportivo Toluca -: -
Nizozemska> Eredivisie 2020/2021  Netherlands> Eredivisie 2020/2021>' border = '0' />
19:00 FC Emmen - Sparta Rotterdam -: -
Nizozemska> Eerste Divisie 2020/2021  Netherlands> Prva divizija 2020/2021>' border = '0' />
17:45 Helmond Sport - NEC Nijmegen -: -
17:45 FC Utrecht (J) - MVV -: -
20:00 Vrh nas - Idite naprijed Orlovi -: -
20:00 SC Cambuur - SC Telstar -: -
Nizozemska> Žene Eredivisie 2020/2021  Netherlands> Žene Eredivisie 2020/2021>' border = '0' />
18:30 SBV Excelsior - vv Alkmaar -: -
18:30 AFC Ajax - sc Heerenveen -: -
18:30 ADO Den Haag - FC Twente -: -
Sjeverna Irska> Premijer liga 2020/2021  Northern Ireland> Premijer liga 2020/2021>' border = '0' />
19:30 Carrick Rangers - Glentoran Belfast -: -
Panama> Otvaranje Panamske lige 2021  Panama> Panamska liga 2021 Apertura>' border = '0' />
22:00 Herrera FC - Veraguas 2010 -: -
Paragvaj> Prva divizija 2021 Apertura  Paraguay> Prva divizija 2021 Apertura>' border = '0' />
21:15 Riječna ploča - FC Guaireña -: -
23:30 12. listopada, Itauguá - Sloboda -: -
Poljska> Ekstraklasa 2020/2021  Poland> Ekstraklasa 2020/2021>' border = '0' />
19:30 Wisla Krakow - Gornik Zabrze -: -
Poljska> I liga 2020/2021  Poland> I liga 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Odra Opole - OKS Stomil Olsztyn -: -
16:00 Bakrena Legnica - GKS Bełchatów -: -
16:40 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz -: -
Portugal> Prva liga 2020/2021  Portugal> Premijer liga 2020/2021>' border = '0' />
18:30 Paços de Ferreira - Nacionalni CD -: -
20:45 Sportski CP - CD Santa Clara -: -
Portugal> U23 Liga Otkrivanje 2020/2021 Kvalifikacijski prvak  Portugal> U23 Liga otkrića 2020/2021 Kvalifikacija prvaka>' border = '0' />
11:00 Leixões SC - FC Famalicão -: -
Portugal> U23 Liga otkrića 2020/2021 Kvalifikacije za kup  Portugal> Kvalifikacija za Kup U23 Lige 2020/2021>' border = '0' />
15:00 Portimonense SC - SL Benfica -: -
Rumunjska> Liga 1 2020/2021  Romania> Liga 1 2020/2021>' border = '0' />
15:30 Sepsis OSK - Chindia Targoviste -: -
18:30 FC Viitorul Constanța - Academica Clinceni -: -
Saudijska Arabija> Premijer liga 2020/2021  Saudi Arabia> Premijer liga 2020/2021>' border = '0' />
13:10 Abha klub - Al Fateh -: -
13:15 Al Ain - Al Faisaly -: -
15:20 Al Ettifaq - Al Nassr -: -
15:35 Al Shabab - Al Qadsiah -: -
17:35 Al Ittihad - Al Wehda -: -
17:35 Al Hilal - Al Ra’ed -: -
Škotska> Prvenstvo 2020/2021  Scotland> Prvenstvo 2020/2021>' border = '0' />
Raith Rovers - Dunfermline Athletic resch.
Južna Afrika> Premijer nogometna liga 2020/2021  South Africa> Premijer nogometna liga 2020/2021>' border = '0' />
15:00 SuperSport United - TS Galaxy -: -
Španjolska> Prva liga 2020/2021  Spain> Prva divizija 2020/2021>' border = '0' />
20:00 Valencia CF - Villarreal CF -: -
Španjolska> Druga divizija 2020/2021  Spain> Druga divizija 2020/2021>' border = '0' />
20:00 Espanyol Barcelona - Pravi Oviedo -: -
Švicarska> Challenge liga 2020/2021  Switzerland> Challenge liga 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FC Chiasso - FC Aarau -: -
18:00 FC Schaffhausen - Stadion Lausanne-Ouchy -: -
19:00 Grasshopper Club Zurich - FC Winterthur -: -
19:00 FC Wil 1900 - Neuchâtel Xamax FCS -: -
Turska> 1. Lig 2020/2021  Turkey> 1. Lig 2020/2021>' border = '0' />
16:00 İstanbulspor AŞ - Keçiörengücü -: -
Urugvaj> Prva divizija 2020 Clausura  Uruguay> Prva divizija 2020 Clausura>' border = '0' />
23:00 Lutači Montevideo - Okretnica grada Montevidea -: -