CONCACAF> U20 prvenstvo 2018. SAD> Skupina A | U20 prvenstvo 2018. SAD> Skupina A' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
20:00 | Sveti Vincent / Grenadini | - | Djevičanski otoci | 3: 0 | |
20:00 | Surinam | - | Portoriko | 1: 2 | |
CONCACAF> U20 prvenstvo 2018. SAD> Skupina B | U20 Campeonato 2018 SAD> Skupina B' border = '0' /> | ||||
00:45 | Sveti Martin | - | Meksiko | 0: 4 | |
CONCACAF> U20 prvenstvo 2018. SAD> Skupina C | U20 prvenstvo 2018. SAD> Skupina C' border = '0' /> | ||||
15:30 | Belize | - | Sveti Martin | 4: 2 | |
17:45 | Antigva i Barbuda | - | Dom. Republika | 0: 3 | |
CONCACAF> U20 prvenstvo 2018. SAD> Skupina D | U20 Campeonato 2018 SAD> Skupina D' border = '0' /> | ||||
00:05 | Martinik | - | Panama | 1: 5 | |
CONCACAF> U20 prvenstvo 2018. SAD> Skupina E | U20 prvenstvo 2018. SAD> Skupina E' border = '0' /> | ||||
17:45 | Sv. Lucija | - | Barbados | 2: 1 | |
22:30 | Kostarika | - | Haiti | 1: 0 | |
Alžir> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CA Bordj Bou Arreridj | - | ES Setif | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | NA Hussein Dey | - | Olimpijska Medeja | 0: 0 (0: 0) | |
Argentina> Prva liga 2018/2019 | Prva divizija 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Obrana i pravda | - | Velez Sarsfield | 3: 2 (2: 1) | |
Argentina> Prvo nacionalno B 2018/2019 | Prvo nacionalno B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Sarandí Arsenal | - | Quilmes | 4: 1 (3: 0) | |
18:30 | Almagro | - | Guillermo Brown iz Puerto Madryna | 1: 1 (0: 0) | |
23:00 | Ramon Santamarina | - | Chacarita Juniors | 2: 0 (2: 0) | |
Bjelorusija> Prvenstvo 2018 | Cempionat 2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FK Smoleviči-STI | - | FK Gomel | 1: 1 (0: 0) | |
Belgija> Rezervna pro liga 2018/2019 | Reserve Pro League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Sporting Lokeren II | - | Sint-Truidense VV II | 2: 0 | |
18:30 | Royal Excel Mouscron II | - | Waasland-Beveren II | 4: 2 | |
18:30 | Sportski Charleroi II | - | KV Kortrijk II | 2: 4 | |
18:30 | KRC Genk II | - | Cercle Brugge II | 3: 5 | |
18:30 | KV Oostende II | - | Standard Liège II | 1: 3 | |
18:30 | SV Zulte Waregem II | - | KAO Eupen II | 2: 1 | |
Brazil> Serija A 2018 | Série A 2018>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Sport - PE | - | Ceará - CE | 1: 0 (0: 0) | |
Brazil> Série B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Goias | - | Sampaio Corrêa - mag | 1: 0 (1: 0) | |
Bugarska> Parva Liga 2018/2019 | Parva Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:30 | PFC Beroe | - | Slavia Sofija | 2: 0 (1: 0) | |
Kolumbija> Prvo zatvaranje A 2018 | Prvo zatvaranje 2018.>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Sportski Pasto | - | Neovisni Medellin | 1: 1 (0: 1) | |
23:00 | Nacionalni atletski | - | Kapital | 0: 0 (0: 0) | |
Kolumbija> Promocija 2018> Skupina A | Promocija 2018> Grupa A' border = '0' /> | ||||
20:15 | Prava Cartagena | - | Cúcuta Deportivo | 1: 2 (1: 1) | |
Kostarika> Otvaranje prve lige 2018/2019 | Prva divizija 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | CS Herediano | - | LD Alajuelense | 1: 0 (0: 0) | |
Croatia > 1. HNL 2018/2019 | 1. HNL 2018/2019 > ' /> | ||||
pet popodne | NK Inter Zaprešić | - | Slaven Belupo | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | HNK Rijeka | - | NK Rudeš | 5: 1 (2: 1) | |
Croatia > 2. HNL 2018/2019 | 2. HNL 2018/2019 > ' /> | ||||
13:00 | NK Osijek II | - | NK Zadar | 2: 0 (1: 0) | |
Cipar> Prva liga 2018/2019 | Prva divizija 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pet popodne | Nea Salamina | - | FC Doxa Katokopias | 1: 0 (1: 0) | |
Češka> 1. nogometna liga 2018/2019 | 1. nogometna liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pet popodne | Slovan Liberec | - | FK Mladá Boleslav | 1: 0 (0: 0) | |
Danska> Superliga 2018/2019 | Superliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Vejle BK | - | AC Horsens | 3: 1 (2: 0) | |
Danska> Rezervna liga 2018/2019 Jesen | Rezervna liga 2018/2019 jesen>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Brøndby IF II | - | FC Nordsjælland II | 7: 1 (3: 0) | |
13:00 | Vendsyssel FF II | - | Aalborg BK II | 2: 1 (0: 1) | |
16:00 | Silkeborg IF II | - | Viborg FF II | 1: 1 (1: 1) | |
Egipat> Premiership 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pet popodne | Zamalek | - | Haras El Hodood | 2: 1 (0: 1) | |
Engleska> Premijer liga 2018/2019 | Premijer liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Grad Huddersfield | - | FC Fulham | 1: 0 (1: 0) | |
Engleska> Nacionalna liga Jug 2018/2019 | Nacionalna liga Jug 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Chelmsford City | - | Chippenham Town | 1: 0 | |
Francuska> Ligue 2 2018/2019 | Ligue 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:45 | FC Metz | - | AJ Auxerre | 0: 1 (0: 1) | |
Njemačka> 2. Bundesliga 2018/2019 | 2. Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Hamburger SV | - | 1. FC Köln | 1: 0 (0: 0) | |
Njemačka> 3. Liga 2018/2019 | 3. Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:00 | VfL Osnabrück | - | KFC Uerdingen 05 | 2: 1 (0: 0) | |
Njemačka> Regionalliga Südwest 2018/2019 | Regionalliga Südwest 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:15 | VfB Stuttgart II | - | FSV Frankfurt | 0: 2 (0: 1) | |
Grčka> Super liga 2018/2019 | Super liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Asteras Tripolis | - | Xanthi FC | 0: 1 (0: 0) | |
Grčka> Nogometna liga 2018/2019 | Nogometna liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Panachaiki GE | - | Sparta FC | 1: 0 (0: 0) | |
Indija> Indijska superliga 2018/2019 | Indijska super liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Kerala Blasters | - | Bengaluru FC | 1: 2 (1: 1) | |
Indija> I-Liga 2018/2019 | I-Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Indijske strelice | - | FC Shillong Lajong | 1: 0 (1: 0) | |
Indonezija> Liga 1 2018 | Liga 1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | PS Barito Putera | - | PS-STRIP | 3: 1 (1: 0) | |
Iran> Pro liga Perzijskog zaljeva 2018/2019 | Persian Gulf Pro League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Stroj Sazi | - | Esteghlal | 0: 0 (0: 0) | |
Izrael> Ligat ha'Al 2018/2019 | 'border =' 0 '/> | ||||
19:00 | Maccabi Haifa | - | Beitar Jeruzalem | 1: 2 (1: 0) | |
Italija> Serie B 2018/2019 | Serie B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Pescara Calcio | - | Američko Lecce | 4: 2 (2: 1) | |
Italija> Serie C skupina A 2018/2019 | Serija C Grupa A 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Fiorentina 2 | - | Piacenza Nogomet | 0: 2 (0: 2) | |
Italija> Serie C skupina B 2018/2019 | Serija C Grupa B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:30 | SAD Triestina | - | Giana Erminio | 3: 1 (3: 0) | |
Italija> Serie C Grupa C 2018/2019 | Serija C Grupa C 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Radi | - | Reggina 1914 | 3: 2 (2: 2) | |
Italija> Proljetno prvenstvo mladih 1 2018/2019 | Youth Campionato Proljeće 1. 2018./2019.>' Border = '0' /> | ||||
14:00 | Udinese Calcio | - | Torino FC | 0: 3 (0: 2) | |
Meksiko> Otvaranje prve lige 2018/2019 | Prva divizija 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Atlas Guadalajara | - | Klub Leon | 0: 0 (0: 0) | |
Meksiko> Premijer promocije 2018/2019 | Premier de Ascenso 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
22:00 | FC Murcielagos | - | Cimarrones de Sonora II | 3: 0 (3: 0) | |
Meksiko> Liga za promociju (2004.-2020.) 2018/2019 Apertura | Liga za promociju (2004.-2020.) 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:45 | TM nogometni klub | - | Rudari iz Zacatecasa | 0: 3 (0: 2) | |
Nizozemska> Prva liga 2018/2019 | Eerste Divisie 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Mladi PSV | - | FC Den Bosch | 0: 1 (0: 0) | |
Nizozemska> Rezervna liga 2018/2019 1. faza skupina A | Rezervna liga 2018/2019 1. faza skupine A>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Ahilije '29. (J) | - | Jong Cambuur | 0:10 (0: 5) | |
17:30 | FC Emmen (J) | - | NEC Nijmegen (J) | 0: 1 (0: 1) | |
17:30 | sc Heerenveen (J) | - | Jong Go Ahead Eagles | 2: 2 (0: 1) | |
17:30 | Heraklo Almelo (J) | - | Mladi FC Twente | 3: 4 | |
17:30 | PEC Zwolle (J) | - | Excelsior (J) | 4: 2 (2: 1) | |
Nizozemska> Rezervna liga 2018/2019 1. faza skupina B | Rezervna liga 2018/2019 1. faza skupine B>' border = '0' /> | ||||
17:30 | NAC Breda (J) | - | Helmond Sport (J) | 0: 0 (0: 0) | |
17:30 | Mladi Brabant United | - | Mladi FC Dordrecht | 2: 0 (1: 0) | |
17:30 | Willem II (J) | - | SBV Excelsior (J) | 0: 3 (0: 1) | |
Norveška> Eliteserien 2018 | Eliteserien 2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Lillestrøm SK | - | FK Bodø / Glimt | 1: 1 (1: 1) | |
Paragvaj> Prva divizija 2018 Clausura | Prva divizija 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:45 | Deportivo Santaní | - | Sportivo Luqueño | 1: 0 (1: 0) | |
23:00 | Sunce Amerike | - | Guarani | 3: 2 (2: 0) | |
Poljska> Ekstraklasa 2018/2019 | Ekstraklasa 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pet popodne | Zagłębie Sosnowiec | - | Jagiellonia Białystok | 1: 4 (0: 1) | |
Portugal> Premijer liga 2018/2019 | Premijer liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Rio Ave FC | - | Nacionalni CD | 3: 3 (2: 1) | |
21:15 | GD Chaves | - | CD Ptice | 1: 2 (0: 1) | |
Rumunjska> Liga 1 2018/2019 | Liga 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Concordia Chiajna | - | Gaz Metan Mediaš | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | FC volonteri | - | Dinamo Bukurešt | 0: 1 (0: 0) | |
Rusija> Premier Liga 2018/2019 | Premier Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FK Orenburg | - | Rubin Kazan | 1: 0 (0: 0) | |
13:30 | FK Ufa | - | Krylia Sovetov | 1: 2 (0: 1) | |
16:00 | Anži Mahačkala | - | Enisey Krasnoyarsk | 2: 1 (1: 0) | |
Španjolska> Prva liga 2018/2019 | Prva divizija 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Espanyol Barcelona | - | Atletski Bilbao | 1: 0 (1: 0) | |
Švedska> Allsvenskan 2018 | Allsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Dalkurd FF | - | Djurgårdens IF | 1: 2 (1: 1) | |
18:00 | AKO Elfsborg | - | IF Brommapojkarna | 1: 2 (1: 0) | |
18:00 | Ja Sirius | - | Kalmar FF | 1: 1 (0: 0) | |
18:00 | Trelleborgs FF | - | Östersunds FK | 0: 1 (0: 1) | |
Švedska> Superettan 2018 | Superettan 2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | GAIS Göteborg | - | Östers IF | 1: 1 (1: 0) | |
18:00 | Varbergs Bois | - | IK Brage | 1: 2 (1: 1) | |
Turska> SüperLig 2018/2019 | SuperLig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pet popodne | Goztepe | - | Caykur Rizespor | 2: 0 (1: 0) | |
pet popodne | Sivasspor | - | Atiker Konyaspor | 0: 0 (0: 0) | |
Turska> 1. Lig 2018/2019 | 1. Lig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | İstanbulspor AŞ | - | Balikesirspor | 3: 0 (3: 0) | |
16:00 | Genclerbirligi | - | Giresunspor | 1: 0 (1: 0) | |
Turska> Liga 2 Bijeli 2018/2019 | League 2 White 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Hacettepe | - | Općina Bodrum | 1: 2 (1: 2) | |
UA Emirati> UAE Arapska zaljevska liga 2018/2019 | Arapska zaljevska liga UAE 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:45 | Al Fujairah SC | - | Al Wahda | 3: 3 (1: 2) | |
12:50 | Klub Shabab Al Ahli | - | Emirates Club | 2: 1 (1: 1) | |
15:30 | Klub Ajman | - | Dibba Al Fujairah | 2: 1 (0: 1) | |
15:30 | Klub Al Jazira | - | Al Wasl | 2: 0 (0: 0) | |
SAD> Major League Soccer 2018 doigravanje> Četvrtfinale | Razigravanje Major League Soccer 2018> Četvrtfinale' border = '0' /> | ||||
00:30 | FC New York City | - | FC Atlanta United | 0: 1 (0: 1) | |
03:00 | Pravo slano jezero | - | Sporting Kansas City | 1: 1 (0: 0) | |
Uzbekistan> Prvenstvo Superlige 2018 | Prvenstvo Superlige 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Buxoro FK | - | Pakhtakor Taškent | 2: 6 (0: 3) | |
13:00 | Bunyodkor PFK | - | Lokomotiva Taškent | 2: 2 (1: 1) | |
Uzbekistan> Ispadanje Super lige 2018 | Ispadanje Super lige 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Kokand 1912 | - | Kyzylkum Zarafshan | 2: 1 (1: 1) |