FIFA> Prijateljske utakmice 2017.> srpanj | Prijateljske utakmice 2017> srpanj' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
22:30 | Dominika | - | Sveti Vincent / Grenadini | 2: 2 (1: 2) | |
FIFA> Prijateljski klubovi 2017.> Tjedan | Prijateljski klubovi 2017> Tjedan' border = '0' /> | ||||
pet popodne | FV Loerrach-Brombach | - | Sc freiburg | 0: 8 | |
pet popodne | FC Hennef 05 | - | Fortuna Dusseldorf | 2: 4 | |
pet popodne | Oluja Graz | - | FK Mladá Boleslav | 1: 2 | |
pet popodne | RB Salzburg | - | WSG Wattens | 1: 2 | |
17:30 | BCF Wolfratshausen | - | Bayern München | 1: 4 | |
17:30 | Izlaznost Flensburg 08 | - | Hannover 96 | 2: 5 | |
FIFA> Ženske prijateljske utakmice 2017.> srpanj | Prijateljske utakmice 2017.> srpanj' border = '0' /> | ||||
19:10 | Austrija | - | Danska | 4: 2 (1: 1) | |
UEFA> Europska liga Kval. 2017/2018> 1. Kolo | Europska liga Kval. 2017/2018> 1. Okrugli 'border =' 0 '/> | ||||
15:00 | Dacia Chisinau | - | KF Shkëndija 79 | 0: 4 (0: 2) | |
15:00 | AEL Limassol | - | FC St. St. | 6: 0 (3: 0) | |
16:00 | KF Tirana | - | Maccabi iz Tel Aviva | 0: 3 (0: 0) | |
16:00 | FK Ordabasy | - | Široki Brijeg | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | FK Sūduva | - | Šahter soligorsk | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | FC Milsami | - | CS FOLA Esch | 1: 1 (1: 0) | |
16:00 | FK Pelister | - | Lech Poznan | 0: 3 (0: 1) | |
16:30 | FK Rabotnički | - | SP Tre Penne | 6: 0 (2: 0) | |
16:30 | FK Jelgava | - | Ferencváros TC | 0: 1 (0: 1) | |
pet popodne | FK Atlanta | - | FK Kairat | 1: 2 (1: 2) | |
pet popodne | FK Trakai | - | St. Johnstone FC | 1: 0 (0: 0) | |
pet popodne | HJK Helsinki | - | Nomadi Connah's Quay | 3: 0 (2: 0) | |
pet popodne | SJK Seinäjoki | - | KR Reykjavík | 0: 2 (0: 0) | |
pet popodne | FC Flora | - | NK Domžale | 2: 3 (2: 1) | |
pet popodne | Gandzasar Kapan | - | Mladost Podgorica | 0: 3 (0: 0) | |
17:45 | FK Liepāja | - | Križari FC | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Inter Baku | - | Mladost Lučani | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Botev Plovdiv | - | FK Partizani | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | FC Vaduz | - | Grad Bala | 3: 0 (3: 0) | |
18:00 | FC Differdange 03 | - | Zira FK | 1: 2 (1: 0) | |
18:00 | MFK Ružomberok | - | Vojvodina | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | Slovan Bratislava | - | FC Pyunik | 5: 0 (2: 0) | |
18:00 | FC Dunav Ruse | - | Irtiš Pavlodar | 0: 2 (0: 1) | |
18:00 | Torpedo Kutaisi | - | FK AS Trenčín | 0: 3 (0: 1) | |
18:00 | AIK Solna | - | KÍ Klaksvík | 5: 0 (5: 0) | |
18:30 | NSÍ Runavík | - | Dinamo Minsk | 0: 2 (0: 1) | |
18:30 | Grad Bangor | - | Lyngby BK | 0: 3 (0: 3) | |
19:00 | FK Sarajevo | - | FC Zaria | 5: 6 (2: 0, 2: 1, 2: 1) pso | |
19:00 | B36 Tórshavn | - | JK Nõmme Kalju | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | Priština KF | - | IFK Norrköping | 0: 1 (0: 0) | |
19:15 | Olimpija Ljubljana | - | Vaasan PS | 0: 1 (0: 0) | |
19:30 | Budimpešta Vasas | - | Beitar Jeruzalem | 0: 3 (0: 1) | |
19:30 | SS Folgore / Falciano | - | FC Valletta | 0: 1 (0: 0) | |
19:30 | Floriana FC | - | Crvena Zvezda | 3: 3 (1: 1) | |
19:30 | SCR Altach | - | Chikhura Sachkhere | 1: 1 (1: 0) | |
19:30 | ND Gorica | - | Shirak FC | 2: 2 (1: 1) | |
19:30 | FK Sutjeska | - | Levski Sofija | 0: 0 (0: 0) | |
19:30 | FK Zeta | - | Željezničar Sarajevo | 2: 2 (1: 1) | |
19:30 | Jagiellonia Białystok | - | Dinamo batumi | 4: 0 (0: 0) | |
19:30 | EU Sant Julià | - | KF Skënderbeu | 0: 5 (0: 2) | |
19:45 | Ballymena United | - | Tečajevi BK | 0: 2 (0: 0) | |
19:45 | NK Osijek | - | UE Santa Coloma | 4: 0 (2: 0) | |
19:45 | Grad Cork | - | FC Levadia | 4: 2 (1: 2) | |
19:45 | Derry City | - | FC Midtjylland | 1: 4 (1: 2) | |
19:45 | FC Coleraine | - | FK Haugesund | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Shamrock Rovers | - | UMF Stjarnan | 1: 0 (1: 0) | |
21:00 | Valur Reykjavík | - | FK Ventspils | 1: 0 (0: 0) | |
21:00 | Lincoln Red Imps | - | AEK Larnaca | 1: 1 (1: 0) | |
UEFA> U19 EURO 2017 Georgien> Skupina B | U19 EURO 2017 Georgien> Skupina B' border = '0' /> | ||||
14:30 | Engleska | - | Nizozemska | 1: 0 (0: 0) | |
pet popodne | Njemačka | - | Bugarska | 3: 0 (2: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017.> Osmina finala | Copa Libertadores 2017> Osmina finala' border = '0' /> | ||||
01:45 | Barcelona | - | Palme | 1: 0 (0: 0) | |
01:45 | Jorge Wilstermann | - | Atlético Mineiro | 1: 0 (1: 0) | |
23:15 | Najjači | - | Lanús | 1: 1 (0: 1) | |
CONMEBOL> Copa Sudamericana 2017> 2. kolo | Copa Sudamericana 2017> 2. Kolo' border = '0' /> | ||||
01:45 | Palestinski | - | Flamengo RJ | 2: 5 (0: 0) | |
Argentina> Kup Argentine 2017.> 1. kolo | Copa Argentina 2017> 1. runda' border = '0' /> | ||||
01:10 | Guillermo Brown iz Puerto Madryna | - | Chacarita Juniors | 1: 0 (0: 0) | |
Bjelorusija> Kubok 2017/2018> 3. Kolo | Kubok 2017/2018> 3. Kolo' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Orša | - | FK Slavia Mozyr | 4: 3 (0: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
Ekvador> Serija A 2017 prva faza | Serija A 2017 Prva faza>' border = '0' /> | ||||
01:15 | LDU Quito | - | Katoličko sveučilište | 1: 0 (0: 0) | |
Egipat> Premiership 2016./2017 | Premiership 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Zamalek | - | Ittihad El-Iskandary | 2: 1 (0: 0) | |
20:15 | PetroJet FC | - | Al-Mokawloon | 0: 0 (0: 0) | |
Island> 1. liga 2017 | 1. deild 2017>' border = '0' /> | ||||
18:15 | Leiknir Reykjavík | - | Akór Akureyri | 0: 2 | |
20:15 | Do Reykjavíka | - | Keflavík ÍF | 0: 1 | |
20:15 | HK Kópavogur | - | Grótta | 2: 0 | |
Irak> Super liga 2016/2017 | Super liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:45 | FC Karbalaa | - | Al Husein | 0: 0 | |
14:45 | Naft Al Junoob | - | Al Minaa | 0: 0 | |
Kazahstan> Premier Liga 2017 | Premier Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | FK Astana | - | Cezar Kyzylorda | 2: 0 (1: 0) | |
Peru> Prva liga 2017 Apertura | Prva divizija 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Lima savez | - | Akademija Cantolao | 1: 1 (0: 1) | |
19:15 | FC Ayacucho | - | Sport Rosario | 0: 1 (0: 1) | |
SAD> Major League Soccer 2017 | Major League Soccer 2017>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Grad Orlando | - | FC Toronto | 1: 3 (0: 1) | |
00:30 | Revolucija u Novoj Engleskoj | - | New York RB | 2: 3 (2: 1) | |
01:30 | Houston Dynamo | - | Montreal Impact | 3: 1 (2: 0) | |
03:00 | Vancouver Whitecaps | - | FC New York City | 3: 2 (1: 2) | |
03:30 | Portland Timbers | - | Chicago Fire | 2: 2 (1: 1) | |
SAD> USL prvenstvo 2017 | USL prvenstvo 2017.>' border = '0' /> | ||||
01:00 | FC Saint Louis | - | Rochester nosorozi | 0: 0 (0: 0) | |
02:00 | Pravi Monarhi SLC | - | OKC Energy FC | 3: 1 (1: 1) |