Nogometne utakmice na »08.06.2017

Pregled nogometnih utakmica za 08.06.2017



. .
FIFA> Klubovi prijateljskih utakmica 2017> Tjedan FIFA>Tjedan Prijateljski klubovi 2017> Tjedan' border = '0' />
13:30 VfB Stuttgart - Pravi Betis 1: 2 (1: 1)
14:00 Hamburger SV - Espanyol Barcelona 1: 1 (0: 0)
14:00 FC Augsburg - PSV Eindhoven 0: 0 (0: 0)
14:30 Eintracht iz Frankfurta - FSV Frankfurt 5: 2 (2: 0)
15:00 VfL Wolfsburg - ACF Fiorentina 0: 2 (0: 1)
15:00 FC Everton - FC Sevilla 2: 2 (1: 0)
15:00 Newcastle United - Helada Verona 2: 0 (2: 0)
16:00 Crveno-bijeli Erfurt - Borussia Dortmund 2: 5 (2: 2)
16:00 Sc freiburg - Torino FC 1: 2 (1: 0)
16:00 Brighton & Hove Albion - Atletico Madrid 2: 3 (0: 1)
19:30 AFC Bournemouth - SSC Napoli 2: 2 (0: 1)
19:30 Između - Villarreal CF 3: 1 (1: 1)
FIFA> Ženske prijateljske utakmice 2017.> Kolovoz FIFA>Kolovoz Prijateljske utakmice 2017.> Kolovoz' border = '0' />
13:00 Litva - Latvija 1: 1 (0: 0)
UEFA> Žene EURO 2017 Nizozemska> Finale UEFA>Finale EURO EURO 2017 Nizozemska> Finale' border = '0' />
16:00 Nizozemska - Danska 4: 2 (2: 2)
Armenija> Premijer liga 2017/2018  Armenia> Premijer liga 2017/2018>' border = '0' />
15:00 FC Banants - FC Pyunik 2: 2 (0: 1)
16:00 Gandzasar Kapan - FC Ararat 1: 3 (1: 0)
Australija> NPL Novi Južni Wales 2017  Australia> NPL Novi Južni Wales 2017.>' border = '0' />
06:00 Rockdale City Suns - Vukovi Wollongong 2: 1 (1: 0)
06:00 Manly United - Sydney United 58 3: 2 (0: 1)
06:00 FC Blacktown City - APIA Leichhardt Tigrovi 0: 1 (0: 0)
08:00 Olimpijski u Sydneyu - Hakoah Sydney City East 4: 0 (2: 0)
Australija> NPL Queensland 2017  Australia> NPL Queensland 2017>' border = '0' />
06:00 Brisbane Roar (Y) - Sjeverni bijes 1: 5 (1: 4)
09:00 Olimpijski FC - FC Gold Coast City 1: 3 (1: 1)
Australija> NPL sjeverni NSW 2017  Australia> NPL Sjeverni NSW 2017>' border = '0' />
05:30 Broadmeadow Magic - Newcastle United Jets (Y) 2: 0 (1: 0)
05:30 Charlestown City Blues - Weston Workers FC 2: 1 (0: 0)
05:30 Jezero Macquarie City - Hamilton olimpijski 0: 4 (0: 1)
Australija> NPL Zapadna Australija 2017  Australia> NPL Zapadna Australija 2017.>' border = '0' />
08:00 Perth Glory (Y) - Bayswater City SC 2: 3 (2: 0)
Australija> NPL Capital Football 2017  Australia> NPL Capital Football 2017>' border = '0' />
06:00 Cooma FC - FC Canberra 1: 5 (1: 2)
06:00 Gungahlin United - Olimpijska Canberra 3: 3 (1: 0)
Australija> NPL Tasmanija 2017  Australia> NPL Tasmanija 2017>' border = '0' />
05:30 Olympia FC Warriors - Sjeverni Rangers 1: 1 (1: 0)
Austrija> Bundesliga 2017./2018  Austria> Bundesliga 2017/2018>' border = '0' />
15:30 Wolfsberger AC - SCR Altach 1: 0 (0: 0)
15:30 Rapid Vienna - Austrija Beč 2: 2 (1: 0)
18:00 SV Mattersburg - Oluja Graz 2: 3 (1: 1)
Austrija> Regionalliga Zapad (-2019) 2017/2018  Austria> Regionalliga West (-2019) 2017/2018>' border = '0' />
16:00 FC Hard - FC Wacker Innsbruck (A) 1: 1 (1: 1)
Bjelorusija> Prvenstvo 2017  Belarus> Cempionat 2017>' border = '0' />
16:00 Neman grodno - FK Isloch Minsk 1: 1 (1: 0)
16:30 FK Minsk - BATE Borisov 1: 0 (0: 0)
pet popodne Torpedo-BelAZ Žodino - FK Sluck 1: 1 (0: 0)
Belgija> Prva klasa A 2017/2018  Belgium> Prva klasa A 2017/2018>' border = '0' />
13:30 KAA Gent - Kraljevski Antwerpen FC 0: 1 (0: 1)
pet popodne RSC Anderlecht - KV Ostende 1: 0 (0: 0)
19:00 Club Brugge KV - KAO Eupen 3: 1 (1: 1)
Belgija> Prva liga B 2017./2018. Razdoblje 1  Belgium> Prva klasa B 2017/2018 Razdoblje 1>' border = '0' />
15:00 KVC Westerlo - Cercle Bruges 1: 2 (1: 0)
Bolivija> Profesionalna liga 2017 Clausura  Bolivia> Profesionalna liga 2017 Clausura>' border = '0' />
20:00 Yacuiba tanker za naftu - Bolivar 2: 0 (0: 0)
Bosna i Hercegovina> Premier Liga 2017/2018  Bosnia-Herzegovina> Premijer liga 2017/2018>' border = '0' />
16:00 FK Krupa - Sloboda Tuzla 0: 0 (0: 0)
19:00 Borac Banja Luka - FK Mladost Doboj-Kakanj 0: 1 (0: 1)
19:00 FK Sarajevo - NK GOŠK Gabela 0: 1 (0: 0)
Brazil> Serija A 2017  Brazil> Série A 2017>' border = '0' />
15:00 Flamengo RJ - Victoria - BA 0: 2 (0: 1)
20:00 Palme - Athletico Paranaense 0: 1 (0: 1)
20:00 krstarenje - Botafogo - RJ 0: 0 (0: 0)
20:00 Coritiba FC - Chapecoense 2: 0 (2: 0)
20:00 Grêmio Porto Alegre - Atlético Mineiro 2: 0 (2: 0)
20:00 Bahia - BA - FC Sao Paulo 2: 1 (2: 1)
23:00 crni most - Vasco da Gama 0: 0 (0: 0)
23:00 Avaí - SC - Santos FC 0: 0 (0: 0)
Bugarska> Parva Liga 2017./2018  Bulgaria> Parva Liga 2017/2018>' border = '0' />
18:00 CSKA Sofija - Lokomotiv Plovdiv 4: 1 (2: 0)
Kanada> Nogometna liga 2017  Canada> Nogometna liga 2017>' border = '0' />
23:00 Milton SC - SC Waterloo 4: 3
23:00 FC Royal Toronto - Srpski bijeli orlovi 0: 5
Čile> Prijelazni turnir prve lige 2017  Chile> Prijelazni turnir prve divizije 2017>' border = '0' />
01:30 Everton - sveti Luj 4: 0 (2: 0)
pet popodne O'Higgins - Kolo-Kolo 1: 3 (1: 2)
20:30 Huachipato - Audax Italiano 2: 1 (1: 1)
23:00 Antofagasta - Iquique 0: 0 (0: 0)
Kina> Super liga 2017  China> Super liga 2017>' border = '0' />
12:35 Guangzhou R&F - Očekivanje 4: 1 (3: 1)
12:35 Šangaj SIPG - FC Tianjin Quanjian 0: 0 (0: 0)
Kina> Prva liga 2017  China> League One 2017>' border = '0' />
12:00 FC Dalian Yifang - Xinjiang Tianshan Leopard FC 4: 0 (1: 0)
12:35 Peking BG - FC Shenzhen 3: 1 (2: 1)
Kolumbija> Prvo zatvaranje A 2017. godine  Colombia> Prvo zatvaranje iz 2017.>' border = '0' />
00:00 Jednom Caldas - Atletska Bucaramanga 0: 2 (0: 1)
01:30 FC Tigres - Neovisni Medellin 1: 0 (1: 0)
21:15 Deportivo Cali - FC Patriots 0: 0 (0: 0)
23:15 Milijunaši - Atlético Junior 1: 2 (0: 1)
Kostarika> Prva liga 2017/2018 Apertura  Costa Rica> Prva divizija 2017/2018 Apertura>' border = '0' />
03:00 Općinska Liberija - CS Herediano 0: 2 (0: 2)
18:00 Općinski Pérez Zeledón - Sportska Saprissa 1: 2 (0: 2)
18:30 LD Alajuelense - Sveci Guápilesa 2: 2 (1: 2)
21:00 Guadeloupe - Općinska Grčka 0: 3 (0: 2)
23:00 CS Cartaginés - Limun FC 0: 0 (0: 0)
Croatia > 1. HNL 2017/2018  Croatia> 1. HNL 2017/2018 > ' />
18:00 Dinamo Zagreb - Hajduk Split 3: 1 (1: 0)
Češka> 1. nogometna liga 2017./2018  Czech Republic> 1. nogometna liga 2017/2018>' border = '0' />
15:00 FK Jablonec - Viktoria Plzeň 0: 1 (0: 1)
15:00 Vysočina Jihlava - 1. FC Slovácko 0: 0 (0: 0)
pet popodne Baník Ostrava - Slavia Prag 0: 0 (0: 0)
Češka> 2. nogometna liga 2017./2018  Czech Republic> 2. nogometna liga 2017/2018>' border = '0' />
09:15 Viktoria Zizkov - FK Varnsdorf 0: 0 (0: 0)
16:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - Češke Budejovice 0: 2 (0: 2)
Danska> Superliga 2017./2018  Denmark> Superliga 2017/2018>' border = '0' />
11:00 Lyngby BK - FC Nordsjælland 1: 4 (1: 1)
13:00 FC Helsingør - FC Midtjylland 2: 1 (1: 0)
15:00 Odense BK - Aalborg BK 0: 0 (0: 0)
pet popodne Brøndby IF - FC Kopenhagen 1: 0 (0: 0)
Danska> 1. Divizija 2017/2018  Denmark> 1. Podjela 2017/2018>' border = '0' />
13:30 Vejle BK - FC Nykøbing 4: 1 (0: 1)
13:30 FC Roskilde - Thisted FC 2: 3 (2: 1)
13:30 Skive I. - Brabrand IF 3: 4 (1: 0)
13:30 Viborg FF - Esbjerg fB 0: 2 (0: 1)
13:30 FC Fredericia - Vendsyssel FF 3: 3 (2: 2)
13:30 Naprijed Amager - HB Køge 1: 2 (0: 0)
Danska> 2. divizija Pool 1 2017/2018  Denmark> Pool 2 1. divizije 2017/2018>' border = '0' />
12:00 Næstved BK - Skovshoved IF 1: 3 (1: 1)
Danska> 2. divizija Pool 3 2017/2018  Denmark> 2. Divizija Pool 3 2017/2018>' border = '0' />
12:00 AKO je Lyseng - Jammerbugt FC 1: 2 (0: 1)
12:30 Ringkøbing IF - Aarhus Fremad 0: 1 (0: 0)
Ekvador> Serija A 2017 Druga faza  Ecuador> Serija A 2017 Druga faza>' border = '0' />
17:30 LDU Quito - Grad Guayaquil 1: 1 (0: 0)
18:00 Nacionalno - Deportivo Cuenca 0: 1 (0: 1)
21:00 Žuta sila - Macara 2: 2 (1: 1)
El Salvador> Otvaranje prve lige 2017/2018  El Salvador> Prva divizija 2017/2018 Apertura>' border = '0' />
01:30 Sonsonate FC - savez 0: 0 (0: 0)
01:30 Chalatenango - Orao 3: 2 (1: 1)
22:00 Luis Angel Firpo - Općinski Limeño 0: 2 (0: 1)
22:30 VI RADITE - Isidro Metapan 2: 0 (2: 0)
Engleska> Prvenstvo 2017./2018  England> Prvenstvo 2017/2018>' border = '0' />
16:30 Bolton Wanderers - Leeds United 2: 3 (1: 3)
Engleska> FA Community Shield 2017.> Finale  England>Konačno FA Community Shield 2017> Konačno' border = '0' />
14:00 FC Chelsea - FC Arsenal 1: 4 (0: 0, 1: 1, 1: 1) pso
Estonija> Kup Estonije 2017/2018> 3. kolo  Estonia>3. kolo Kup Estonije 2017/2018> 3. kolo' border = '0' />
13:00 FC Kuressaare - Kuusalu JK Rada 9: 1 (6: 0)
Farski Otoci> Effodeildin 2017  Faroe Islands> Effodeildin 2017>' border = '0' />
15:00 B36 Tórshavn - ÍF Fuglafjørður 5: 2 (1: 0)
15:00 NSÍ Runavík - TB Tvøroyri / FC Suðuroy / Royn 4: 0 (3: 0)
15:00 Viking - HB Tórshavn 1: 3 (1: 1)
15:00 Skala IF - 07 zapad 0: 1 (0: 1)
pet popodne EB / tok - KÍ Klaksvík 2: 1 (0: 0)
Finska> Veikkausliiga 2017  Finland> Veikkausliiga 2017>' border = '0' />
13:00 HJK Helsinki - FC Lahti 0: 0 (0: 0)
13:00 IFK Mariehamn - SJK Seinäjoki 0: 0 (0: 0)
13:00 Vaasan PS - PS Kemi 3: 3 (1: 2)
Finska> Ykkönen 2017  Finland> Broj jedan 2017.>' border = '0' />
16:30 Grankulla IFK - Ekenäs IF 0: 0 (0: 0)
Francuska> Ligue 1 2017/2018  France> Ligue 1 2017/2018>' border = '0' />
14:00 Lille OSC - FC Nantes 3: 0 (0: 0)
16:00 Angers SCO - Žirondinci Bordeaux 2: 2 (1: 1)
20:00 Olympique Marseille - Dijon FCO 3: 0 (0: 0)
Gruzija> Erovnuli Liga 2017  Georgia> Erovnuli Liga 2017>' border = '0' />
15:00 Chikhura Sachkhere - FC Kobuleti 1: 1 (1: 1)
17:30 FC Saburtalo - Lokomotiv Tbilisi 6: 0 (5: 0)
Njemačka> 2. Bundesliga 2017./2018  Germany> 2. Bundesliga 2017/2018>' border = '0' />
12:30 Jahn Regensburg - 1. FC Nürnberg 0: 1 (0: 0)
14:30 SpVgg Greuther Fürth - Arminia Bielefeld 1: 2 (0: 2)
14:30 Erzgebirge Aue - Fortuna Dusseldorf 0: 2 (0: 1)
Njemačka> 3. Liga 2017/2018  Germany> 3. Liga 2017/2018>' border = '0' />
13:00 VfL Osnabrück - Hallescher FC 3: 3 (2: 1)
13:00 1. FC Magdeburg - Wurzburger Kickers 2: 1 (2: 0)
Njemačka> Regionalliga Nord 2017./2018  Germany> Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' />
13:00 FC St. Pauli II - Eintracht Norderstedt 1: 1 (0: 1)
14:00 VfB Oldenburg - Crno-bijeli Rehden 0: 0 (0: 0)
14:00 Lueneburg SK Hansa - Altona 93 1: 2 (0: 1)
Njemačka> Regionalliga Nordost 2017./2018  Germany> Regionalliga Nordost 2017/2018>' border = '0' />
12:00 VSG Altglienicke - Germania Halberstadt 0: 1 (0: 1)
12:30 Union Fürstenwalde - 1. FC Lok Leipzig 0: 2 (0: 0)
12:45 BSG Chemie Leipzig - SV Babelsberg 03 1: 0 (0: 0)
Njemačka> Regionalliga Zapad 2017./2018  Germany> Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' />
13:00 SG Wattenscheid 09 - Fortuna Düsseldorf II 0: 1 (0: 0)
13:00 Crvena i bijela hrana - Wuppertal SV 1: 3 (1: 0)
Njemačka> Regionalliga Südwest 2017/2018  Germany> Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' />
13:00 1. FC Saarbrücken - Hessen Kassel 3: 1 (3: 0)
13:00 VfB Stuttgart II - SSV Ulm 1846 5: 4 (4: 1)
13:00 TuS Koblenz - SC Freiburg II 1: 2 (1: 0)
Njemačka> Oberliga Hamburg 2017./2018  Germany> Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' />
13:00 TSV Buchholz 08 - TuS Dassendorf 1: 2 (0: 2)
13:00 Wedeler TSV - WTSV Concordia 4: 1 (1: 1)
14:00 TSV Sasel - SV Rugenbergen 3: 2 (1: 2)
15:00 HSV Barmbek-Uhlenhorst - FC Teutonia 05 1: 5 (1: 2)
Njemačka> Oberliga NOFV-Nord 2017/2018  Germany> Oberliga NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' />
13:00 Optika Rathenow - Victoria Seelow 3: 0 (1: 0)
13:00 SV Lichtenberg 47 - SV zeleno-bijeli brieselang 5: 0 (2: 0)
13:00 Brandenburger SC Süd - Hanza Rostock II 1: 1 (0: 0)
13:00 SV Altlüdersdorf - TeBe Berlin 1: 3 (0: 2)
13:00 SC Staaken - Hertha Zehlendorf 1: 2 (0: 2)
Njemačka> Oberliga NOFV-Süd 2017/2018  Germany> Oberliga NOFV-Süd 2017/2018>' border = '0' />
13:00 BSG Wismut Gera - SV SCHOTT Jena 0: 1 (0: 0)
13:00 Jedinstvo Kamenz - FC Carl Zeiss Jena II 2: 1 (1: 1)
13:00 VfB 1921 Krieschow - Bischofswerdaer FV 2: 4 (1: 2)
13:00 1. FC Lok Stendal - FC jedinica Rudolstadt 2: 0 (2: 0)
13:00 Inter Leipzig - VFC Plauen 0: 1 (0: 0)
Njemačka> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018  Germany> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018>' border = '0' />
14:00 SV Gonsenheim - FSV Jägersburg 2: 0 (0: 0)
Njemačka> Schleswig-Holstein liga 2017/2018  Germany> Schleswig-Holstein liga 2017/2018>' border = '0' />
13:00 Holstein Kiel II - SV Friesland 03 1: 2 (0: 1)
Njemačka> Mladi DFB-Junioren-Vereinspokal 2017/2018> 1. kolo  Germany>1. krug Mladi DFB-Junioren-Vereinspokal 2017/2018> 1. krug' border = '0' />
10:00 Hansa Rostock - 1. FC Kaiserslautern 0: 2 (0: 0)
10:00 Eintracht Trier - FC Ingolstadt 04 0: 2 (0: 2)
10:00 RB Leipzig - Eintracht iz Frankfurta 3: 1 (0: 0, 1: 1)
10:00 1. FC Köln - Sv sandhausen 1: 3 (1: 2)
10:00 VfL Wolfsburg - 1. FC Heidenheim 1846 1: 2 (1: 1)
11:00 Energetski Cottbus - VfL Bochum 1: 3 (1: 0)
12:00 SV Lippstadt 08 - Hannover 96 0: 3 (0: 1)
Gana> Premier liga 2017  Ghana> Premijer liga 2017>' border = '0' />
16:00 Asante Kotoko - Hrastova srca 1: 1 (0: 0)
Gvatemala> Nacionalna liga 2017/2018 Apertura  Guatemala> Nacionalna liga 2017/2018 Apertura>' border = '0' />
01:00 Komunikacije - Deportivo Guastatoya 1: 0 (0: 0)
18:00 Sanarate - CSD Municipal 2: 1 (0: 0)
19:00 Xelaju MC - Deportivo Malacateco 0: 0 (0: 0)
19:00 Deportivo Marquense - Deportivo Petapa 0: 4 (0: 0)
Honduras> Nacionalna liga 2017/2018 Apertura  Honduras> Nacionalna liga 2017/2018 Apertura>' border = '0' />
02:00 Prava Španjolska - Platense 1: 0 (1: 0)
02:00 Juticalpa - Vukovi UPNFM 3: 1 (1: 0)
02:00 Motagua - Stvarno društvo 1: 1 (0: 0)
02:00 Doživotno - Maraton 1: 1 (0: 0)
Mađarska> NB I 2017./2018  Hungary> NAPOMENA I 2017/2018>' border = '0' />
pet popodne Debrecen VSC - Ferencváros TC 0: 0 (0: 0)
19:00 Mezõkövesd-Zsóry - Videoton FC 0: 2 (0: 1)
19:00 Pestjpešta FC - Budimpešta Vasas 1: 0 (1: 0)
Indonezija> Liga 1 2017  Indonesia> Liga 1 2017>' border = '0' />
09:00 Persiba Balikpapan - Perseru Serui 2: 1 (2: 1)
12:30 PS Barito Putera - Persija Jakarta 1: 0 (0: 0)
Irak> Super liga 2016/2017  Iraq> Super liga 2016/2017>' border = '0' />
14:45 Al šorta - Al Nadžaf 3: 2
14:45 Al Hudood - Al Zawra’a 0: 2 (0: 0)
14:45 Al Bahri - Amanat Bagdad 2: 1
14:45 Naft Maysan - FC Karbalaa 2: 0
14:45 Al Naft - Naft Al Junoob 3: 0 (1: 0)
14:45 Al Karkh SC - Al Quwa Al Jawiya 2: 2 (2: 2)
Izrael> Toto Cup Al 2017/2018> Skupina B  Israel>Skupina B Toto Cup Al 2017/2018> Skupina B' border = '0' />
pet popodne Maccabi iz Tel Aviva - Maccabi Netanya 0: 0 (0: 0)
17:45 Bnei Yehuda iz Tel Aviva - Makabi Petach-Tikva 1: 0 (1: 0)
Izrael> Toto Cup Al 2017/2018> Skupina C  Israel>Skupina C Toto Cup Al 2017/2018> Skupina C' border = '0' />
19:00 Hapoel Be'er Sheva - Beitar Jeruzalem 0: 3 (0: 1)
Italija> Coppa Italia 2017/2018> 2. kolo  Italy>2. Kolo Coppa Italia 2017/2018> 2. Kolo' border = '0' />
17:30 Nogomet Novara - Piacenza Nogomet 1: 2 (0: 1)
17:30 FC Venezia - Pordenone Calcio 1: 2 (0: 1)
19:00 KAO Citadela - UC AlbinoLeffe 2: 1 (1: 0)
19:30 FC Carpi - AS Livorno 4: 0 (3: 0)
19:30 SAD Salernitana 1919 - SAD Alessandria 1912 2: 1 (1: 1)
19:30 Virtus Entella - Američki Kremonese 0: 1 (0: 1)
19:30 AC Pisa - Frosinone nogomet 0: 1 (0: 1)
19:30 SAD Avellino - Matera Nogomet 1: 0 (1: 0)
19:30 Američki Palermo - Virtus Francavilla 5: 0 (2: 0)
19:30 Vicenza Calcio - Foggia Nogomet 1: 3 (0: 1)
19:30 Brescia Calcio - Nogomet Padova 1: 0 (1: 0)
19:30 Pescara Calcio - SAD Triestina 5: 3 (2: 2, 3: 3) aet
19:45 AC Cesena - Sambenedettese 2: 1 (1: 0)
19:45 Ternana Calcio - Trapani nogomet 0: 1 (0: 0)
19:45 AC Perugia Calcio - AS Gubbio 2: 1 (0: 0)
20:15 FC Bari 1908 - Parma Calcio 1913 2: 1 (1: 1)
Japan> J2 liga 2017  Japan> J2 liga 2017>' border = '0' />
10:30 Nagoya Grampus - FC Ehime 7: 4 (3: 0)
Japan> Japanska nogometna liga 2017. 2. kolo  Japan> 2. kolo Japanske nogometne lige 2017.>' border = '0' />
07:00 MIO Biwako Shiga - Nedostajala Oita 3: 1 (1: 0)
Litva> A Lyga 2017  Lithuania> Lyga 2017>' border = '0' />
16:00 FK Lietava Jonava - FK Trakai 1: 3 (1: 1)
18:00 FK Sūduva - FC Stumbras 4: 2 (3: 0)
Luksemburg> Nationaldivision 2017/2018  Luxembourg> Nationaldivision 2017/2018>' border = '0' />
15:00 SAD Esch - Omladina Esch 0: 4 (0: 1)
15:00 Union Titus Pétange - RM Hamm Benfica 0: 1 (0: 1)
15:00 RFCU Luksemburg - Niedercorn napredak 2: 3 (2: 2)
17:30 CS FOLA Esch - Victoria Rosport 1: 1 (1: 1)
18:00 FC Differdange 03 - SAD Mondorf 4: 0 (1: 0)
Meksiko> Otvaranje prve lige 2017/2018  Mexico> Prva divizija 2017/2018 Apertura>' border = '0' />
01:00 UANL Tigres - Bijeli pijetlovi 1: 1 (0: 1)
01:06 Klub Leon - Plavi križ 2: 2 (1: 1)
03:00 CF Amerika - Pumas UNAM 2: 1 (1: 1)
03:06 Deportivo Guadalajara - Klub Necaxa 2: 2 (2: 2)
18:00 Deportivo Toluca - Atlas Guadalajara 3: 2 (1: 1)
Meksiko> Liga za promociju (2004.-2020.) 2017/2018 Apertura  Mexico> Liga za unapređenje (2004.-2020.) 2017/2018 Apertura>' border = '0' />
01:00 Alebrijes iz Oaxace - Colts UAEM 1: 0 (0: 0)
02:00 FC Juárez - Roadrunner UAT 1: 0 (0: 0)
02:00 TM nogometni klub - Atletski San Luis 1: 1 (1: 1)
Meksiko> Otvaranje osnovnih snaga U20 2017./2018  Mexico> U20 Osnovne snage 2017/2018 Otvaranje>' border = '0' />
15:00 CD Veracruz - FC Puebla 0: 4
15:00 Deportivo Toluca - Atlas Guadalajara 3: 0
Meksiko> Otvaranje osnovnih snaga U17 2017./2018  Mexico> U17 Osnovne snage 2017./2018. Otvaranje>' border = '0' />
15:00 CD Veracruz - FC Puebla 5: 0
17:30 Deportivo Toluca - Atlas Guadalajara 1: 0
Nigerija> Profesionalna liga 2017  Nigeria> Profesionalna liga 2017>' border = '0' />
16:00 Wikki turisti - Enugu Rangers 1: 1 (1: 1)
16:00 Bukola Babes - Remo Stars 2: 0 (1: 0)
16:00 MFM FC - Pjeva Aba 0: 0 (0: 0)
16:00 Kano stupovi - Plateau United 1: 1 (0: 1)
16:00 Zvijezde padalice - Gombe United 2: 1 (0: 0)
16:00 Lobi zvijezde - Abia Warriors 2: 4 (1: 1)
16:00 Ifeanyi Uba - Nasarawa United 1: 0 (1: 0)
16:00 Nigerski tornadi - El-Kanemi ratnici 1: 0 (0: 0)
16:00 Sunčane zvijezde - Akwa United 1: 0 (1: 0)
Norveška> Eliteserien 2017  Norway> Eliteserien 2017>' border = '0' />
pet popodne Tečajevi BK - Sogndal IL 2: 1 (2: 0)
pet popodne Sarpsborg 08 - FK Haugesund 2: 1 (0: 1)
pet popodne Stabæk IF - Nogomet Sandefjord 1: 3 (0: 1)
pet popodne Tromsø IL - Molde FK 1: 2 (1: 1)
pet popodne Viking FK - Lillestrøm SK 2: 2 (0: 2)
19:00 Aalesunds FK - SK Brann 3: 3 (1: 2)
Norveška> 1. divizija 2017  Norway> 1. divizija 2017>' border = '0' />
14:00 Ullensaker / Kisa IL - Sandnes Ulf 3: 3 (1: 1)
pet popodne FK Bodø / Glimt - FK Arendal 5: 0 (1: 0)
pet popodne FK Jerv - Fredrikstad FK 2: 0 (1: 0)
pet popodne Florø SK - Kongsvinger IL 1: 0 (1: 0)
pet popodne Strømmen IF - Levanger FK 0: 1 (0: 0)
pet popodne Tromsdalen UIL - Nogomet Elverum 1: 1 (1: 1)
pet popodne Åsane Nogomet - Ranheim IL 1: 3 (1: 2)
Norveška> Odjel 2. divizije 2 2017  Norway> 2. Divizija Avdeling 2 2017>' border = '0' />
14:00 SK Vard - Nest-Sotra 0: 3 (0: 1)
15:00 Byåsen Toppfotball - Vindbjart FK 1: 2 (0: 2)
pet popodne Bryne FK - Fana IL 4: 0 (3: 0)
Paragvaj> Prva divizija 2017 Clausura  Paraguay> Prva divizija 2017. Clausura>' border = '0' />
20:00 Sunce Amerike - Nacionalni klub 1: 1 (0: 0)
22:10 Klub Olympia - Plavokosa gnu 3: 0 (2: 0)
Peru> Prva liga 2017 Apertura  Peru> Prva divizija 2017 Apertura>' border = '0' />
02:00 Lima savez - Sveučilište San Martin 3: 2 (1: 1)
pet popodne Sporting Cristal - Juan Aurich 0: 0 (0: 0)
19:15 Pravi Garcilaso - Ujedinjeni trgovci 2: 1 (0: 0)
21:30 Tehničko sveučilište - Sportsko sveučilište 1: 0 (0: 0)
Poljska> Ekstraklasa 2017/2018  Poland> Ekstraklasa 2017/2018>' border = '0' />
14:30 Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz 1: 3 (1: 1)
pet popodne KS Cracovia - Lech Poznan 0: 2 (0: 0)
Poljska> I Liga 2017/2018  Poland> I Liga 2017/2018>' border = '0' />
16:00 Šuma Niepołomice - Rakow Częstochowa 2: 3 (2: 3)
Portugal> Premijer liga 2017/2018  Portugal> Premijer liga 2017/2018>' border = '0' />
18:00 CD Ptice - Sportski CP 0: 2 (0: 1)
20:15 Vitoria Setúbal - Moreirense FC 1: 1 (1: 0)
Portugal> Druga liga 2017./2018  Portugal> Druga liga 2017/2018>' border = '0' />
11:15 Sporting Covilhã - Sportski CP B 1: 2 (0: 0)
16:00 Sporting Braga B - Savez Madeire 1: 1 (1: 0)
16:00 Nacionalni CD - FC Penafiel 1: 1 (0: 0)
16:00 CD Cova Piedade - CD Santa Clara 1: 2 (0: 0)
16:00 Akademik iz Viseua - Akademik iz Coimbre 2: 1 (0: 1)
16:00 FC Famalicão - FC Arouca 2: 0 (1: 0)
16:00 FC Porto B - Gil Vicente 1: 2 (1: 2)
16:00 Pravi SC - Leixões SC 4: 1 (1: 0)
pet popodne Varzim SC - Vitória Guimarães B 3: 0 (1: 0)
Rumunjska> Liga 1 2017/2018  Romania> Liga 1 2017/2018>' border = '0' />
16:30 CS Sveučilište u Craiovi - Astra Giurgiu 1: 1 (0: 1)
19:00 Concordia Chiajna - FCSB 1: 2 (0: 0)
Rusija> Premijer liga 2017/2018  Russia> Premijer liga 2017/2018>' border = '0' />
13:00 Arsenal Tula - FK Tosno 1: 2 (1: 0)
15:30 CSKA Moskva - Rubin Kazan 1: 2 (1: 2)
18:00 FK Krasnodar - FK Ural 1: 1 (0: 1)
18:00 Zenit iz Sankt Peterburga - Spartak Moskva 5: 1 (2: 0)
Škotska> Premiership 2017./2018  Scotland> Premiership 2017/2018>' border = '0' />
13:30 Motherwell FC - Rangers FC 1: 2 (1: 1)
15:00 FC Aberdeen - Hamilton Academical 2: 0 (1: 0)
Srbija> Super liga 2017/2018  Serbia> Super liga 2017/2018>' border = '0' />
18:00 Spartak Subotica - Partizan 0: 1 (0: 1)
19:00 Crvena Zvezda - FC Čukarički-Stankom 3: 0 (1: 0)
Slovakia > Super Liga 2017/2018  Slovakia> Super liga 2017/2018>' border = '0' />
17:30 DAC Dunajska Streda - MFK Ružomberok 1: 1 (1: 0)
Slovačka> Slovensky Pohar 2017/2018> 2. Kolo  Slovakia>2. Kolo Slovensky Pohar 2017/2018> 2. Kolo' border = '0' />
16:00 Slovan Hlohovec - ŠK FC Vydrany 6: 7 (0: 1, 2: 2) pso
Slovenija> PrvaLiga 2017/2018  Slovenia> PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' />
15:50 NK Ankaran - NK Maribor 1: 5 (0: 2)
19:00 NK Domžale - ND Gorica 1: 1 (0: 0)
Južna Koreja> K liga 1 2017  South Korea> K liga 1 2017>' border = '0' />
11:00 FC Jeonbuk - Ulsan hyundai 0: 1 (0: 0)
11:00 Pohang Stielers - Jeonnam Dragonsi 1: 1 (0: 1)
11:00 Sangju Sangmu - FC Gangwon 1: 2 (1: 0)
Južna Koreja> K liga 2 2017  South Korea> K liga 2 2017>' border = '0' />
11:00 Busan IPark - FC Anyang 0: 0 (0: 0)
11:00 FC Seoul E-Land - FC Seongnam 1: 1 (1: 1)
Švedska> Allsvenskan 2017  Sweden> Allsvenskan 2017>' border = '0' />
14:00 Hammarby IF - BK Häcken 1: 2 (0: 0)
14:00 GIF Sundsvall - Östersunds FK 1: 1 (0: 0)
14:00 Kalmar FF - IFK Göteborg 1: 0 (0: 0)
16:30 Ja Sirius - AIK Solna 1: 4 (0: 3)
Švedska> Superettan 2017  Sweden> Superettan 2017>' border = '0' />
14:00 Åtvidabergs FF - Dalkurd FF 1: 4 (0: 2)
16:00 IF Brommapojkarna - Trelleborgs FF 3: 0 (1: 0)
16:00 IFK Värnamo - Gefle IF 2: 2 (1: 0)
Švicarska> Super liga 2017/2018  Switzerland> Super liga 2017/2018>' border = '0' />
15:00 FC Luzern - Grasshopper Club Zurich 2: 2 (0: 1)
15:00 FC St. Gallen - FC Sion 2: 0 (0: 0)
15:00 BSC Young Boysi - FC Lausanne-Sport 3: 0 (2: 0)
Švicarska> Challenge liga 2017./2018  Switzerland> Challenge liga 2017/2018>' border = '0' />
15:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC Vaduz 3: 1 (1: 1)
Švicarska> Liga za promociju 2017./2018  Switzerland> Liga za promociju 2017/2018>' border = '0' />
13:00 BSC Old Boysi - Stadion Nyonnais 0: 1 (0: 0)
Švicarska> Švicarska 1. Liga Grupa 1 2017/2018  Switzerland> Švicarska 1.liga grupa 1 2017/2018>' border = '0' />
13:30 FC Naters - Tim Vaud 0: 1 (0: 0)
14:00 FC Thun II - Vevey Sports 05 0: 0 (0: 0)
Švicarska> Švicarska 1. Liga Group 2 2017/2018  Switzerland> Swiss 1. Liga Group 2 2017/2018>' border = '0' />
13:30 FC Sursee - SR Delémont 2: 1
14:00 FC Langenthal - FC Luzern II 1: 5
Švicarska> Švicarska 1. Liga Grupa 3 2017/2018  Switzerland> Swiss 1.Liga Group 3 2017/2018>' border = '0' />
14:30 FC Kosova Zurich - FC Seuzach 2: 0
Tajland> Tajlandska liga 1 2017  Thailand> Tajlandska liga 1 2017>' border = '0' />
12:00 Super snaga Samut Prakan - Buriram United 0: 7 (0: 1)
12:00 Policija Tero FC - Mornarički FC 0: 0 (0: 0)
13:00 FC Sukhothai - Tajlandska Honda Ladkrabang 1: 0 (1: 0)
13:00 FC Sisaket - Muangthong United 2: 2 (1: 1)
Turska> Superkup 2017.> Finale  Turkey>Final Super Cup 2017> Final' border = '0' />
18:45 Bešiktaš - Atiker Konyaspor 1: 2 (0: 1)
Ukrajina> Premyer liga 2017/2018  Ukraine> Premyer Liga 2017/2018>' border = '0' />
15:00 Chernomorets Odessa - FC Aleksandrija 2: 2 (1: 0)
15:00 Okolo Kropyvnytskyi - NK Veres 1: 3 (1: 1)
17:30 Vorskla Poltava - Dinamo Kijev 0: 0 (0: 0)
17:30 Zorya Lugansk - Olimpik Donjeck 0: 2 (0: 0)
SAD> Major League Soccer 2017  USA> Major League Soccer 2017>' border = '0' />
00:00 D.C. United - FC Toronto 1: 1 (1: 0)
00:00 Philadelphia Union - FC Dallas 3: 1 (2: 0)
00:30 Montreal Impact - Grad Orlando 2: 1 (0: 1)
01:00 FC Minnesota United - Sounders iz Seattla 0: 4 (0: 2)
01:30 Chicago Fire - Revolucija u Novoj Engleskoj 4: 1 (2: 1)
03:00 Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps 2: 2 (1: 1)
03:00 Pravo slano jezero - Houston Dynamo 0: 0 (0: 0)
03:30 Zemljotresi u San Joseu - Posada Kolumba 2: 1 (1: 0)
19:00 Portland Timbers - Los Angeles Galaxy 3: 1 (2: 1)
23:00 FC New York City - New York RB 3: 2 (1: 1)
SAD> USL prvenstvo 2017  USA> USL prvenstvo 2017.>' border = '0' />
00:00 Neovisnost Charlotte - FC Louisville City 3: 1 (2: 0)
00:00 FC Cincinnati - Orlando City B 2: 2 (1: 1)
00:00 Ottawa Fury - Betlehem Steel FC 1: 2 (1: 0)
00:00 Pittsburgh Riverhounds - Richmond Kickers 1: 1 (0: 0)
00:30 Tampa Bay Rowdies - Otočani Harrisburg Cityja 3: 0 (1: 0)
01:00 Prebacivači Colorado Springs - Portland Timbers 2 4: 1 (3: 0)
01:30 OKC Energy FC - Pravi Monarhi SLC 2: 0 (1: 0)
01:30 FC Saint Louis - Swope Park Rangers 0: 0 (0: 0)
01:30 FC San Antonio - Orange County SC 1: 1 (1: 0)
01:30 Tulsa Roughnecks - Reno 1868 FC 2: 3 (0: 2)
03:30 Los Angeles Galaxy II - Phoenix Rising 0: 2 (0: 2)
04:00 Republika Sacramento - Vancouver Whitecaps 2 1: 0 (0: 0)
SAD> Sjevernoamerička nogometna liga 2017. jesenska sezona  USA> Jesenska sezona Sjevernoameričke nogometne lige 2017.>' border = '0' />
00:30 Portoriko FC - Jacksonville Armada 1: 0 (1: 0)
00:30 Indy Eleven - FC Edmonton 1: 3 (0: 0)
00:30 FC Miami - Sjeverna Karolina FC 2: 3 (0: 1)
01:00 San Francisco Deltas - New York Cosmos 2: 1 (2: 1)
SAD> Ženska nacionalna ženska nogometna liga 2017  USA>
00:30 NC Hrabrost - Vladavina Seattla 1: 0 (1: 0)
00:30 Orlando Pride - Chicago Crvene zvijezde 1: 1 (1: 0)
Uzbekistan> Super liga 2017  Uzbekistan> Super liga 2017>' border = '0' />
15:00 Kyzylkum Zarafshan - Pakhtakor Taškent 1: 1 (0: 1)
15:00 Sogdiana Jizzakh - Bunyodkor PFK 0: 0 (0: 0)
15:30 Nasaf Karshi - FC Kokand 1912 3: 0 (2: 0)
Venezuela> Prva divizija 2017 Clausura  Venezuela> Prva divizija 2017. Clausura>' border = '0' />
00:15 Gvajanski rudari - Zamora FC 3: 0 (2: 0)
16:00 FC Metropolitanos - Deportivo Lara 0: 0 (0: 0)
20:00 Atletski Socopó - Trujillanos FC 1: 2 (0: 1)
20:30 Portugalski FC - FC Carabobo 0: 0 (0: 0)
21:00 Učenici Meride - Deportivo La Guaira 1: 3 (0: 1)
22:00 FC Caracas - FC Aragua 3: 0 (3: 0)
22:00 Deportivo Táchira - Atletska Venezuela 2: 0 (0: 0)