FIFA> Klubovi prijateljskih klubova 2018> Tjedan | Klubovi prijateljskih utakmica 2018> Tjedan' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
12:00 | Ljubiteljica sporta Lotte | - | TSV Havelse | 2: 1 (0: 1) | |
12:00 | Esbjerg fB | - | AC Horsens | 2: 0 (2: 0) | |
12:00 | Westfalia Herne | - | Hertha BSC | 0: 2 | |
12:30 | Energetski Cottbus | - | FK Dukla Prag | 2: 0 (0: 0) | |
13:00 | 1. FC Kaiserslautern | - | FC Ingolstadt 04 | 0: 2 (0: 2) | |
13:00 | VfB Eichstätt | - | TSV 1860 München | 0: 2 (0: 2) | |
13:00 | 1. Usp. Pforzheim | - | FC-Astoria Walldorf | 0: 5 | |
13:30 | MSV Duisburg | - | FC Brünninghausen | 3: 0 | |
14:00 | SV Meppen | - | Heraklo Almelo | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | St. Johnstone FC | - | FC Aberdeen | 2: 2 | |
14:00 | Wuppertal SV | - | 1. FC Köln | 2: 2 (0: 1) | |
14:00 | Brøndby IF | - | FC St. Pauli | 3: 0 (2: 0) | |
14:00 | FC Winterthur | - | West Ham United | 3: 2 (2: 1) | |
14:00 | Srce Midlothiana | - | Partick Thistle | 3: 1 (1: 1) | |
15:00 | FC Hibernian | - | Blackburn Rovers | 0: 2 (0: 0) | |
15:00 | VfL Osnabrück | - | Kraljevski Antwerpen FC | 0: 1 | |
15:00 | Zagłębie Lubin | - | Dinamo Bukurešt | 1: 1 | |
15:00 | TSV 1860 Rosenheim | - | SpVgg Unterhaching | 1: 4 | |
15:00 | TSV Schliersee | - | SG Sonnenhof Großaspach | 1: 8 | |
15:00 | FC Hanau 93 | - | SV Darmstadt 98 | 0: 9 | |
15:00 | FC Chemnitzer | - | Dinamo Dresden | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Rapid Vienna | - | Krylia Sovetov | 1: 0 | |
15:00 | SV Nersingen | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 0:21 | |
15:00 | FC Darlington | - | Motherwell FC | 1: 5 (0: 3) | |
15:00 | MSV Duisburg | - | Hertha BSC | 0: 1 | |
15:30 | RKC Waalwijk | - | Regionalni tim Waalwijk | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | FSV Erlangen-Bruck | - | 1. FC Nürnberg | 2: 5 | |
16:00 | SC Lahr | - | Sc freiburg | 2: 8 | |
16:00 | KRC Genk | - | FC Valenciennes | 4: 1 (1: 1) | |
16:00 | FC Augsburg | - | Austrija Lustenau | 1: 1 (0: 1) | |
16:30 | USV Gnas | - | Oluja Graz | 2: 3 | |
16:30 | TSV Noerdlingen | - | VfR Aalen | 1: 4 | |
FIFA> Ženske prijateljske utakmice 2018.> srpanj | Ženske prijateljske utakmice 2018.> Srpanj' border = '0' /> | ||||
13:00 | Timor-Leste | - | Malezija | 0: 4 (0: 2) | |
FIFA> U19 prijateljske utakmice 2018> srpanj | U19 prijateljske utakmice 2018> srpanj' border = '0' /> | ||||
09:30 | Mijanmar | - | Brunej | 7: 1 (5: 0) | |
13:00 | Timor-Leste | - | Malezija | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | Francuska | - | Kina | 2: 1 (1: 1) | |
Australija> NPL Novi Južni Wales 2018 | NPL Novi Južni Wales 2018>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Marconi Pastuhovi | - | FC Blacktown City | 0: 0 (0: 0) | |
07:15 | APIA Leichhardt Tigrovi | - | Morski psi iz Sutherlanda | 6: 2 (3: 1) | |
08:00 | Rockdale City Suns | - | Olimpijski u Sydneyu | 1: 0 (0: 0) | |
Australija> NPL Victoria 2018 | NPL Victoria 2018>' border = '0' /> | ||||
07:00 | FC South Melbourne | - | Vitezovi Melbourne | 5: 1 (3: 0) | |
Australija> NPL sjeverni NSW 2018 | NPL Sjeverni NSW 2018>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Adamstown Rosebud | - | Lamfton jaffas | 0: 3 (0: 3) | |
05:30 | Valentine Phoenix | - | Jezero Macquarie City | 1: 2 (1: 1) | |
05:30 | Charlestown City Blues | - | Broadmeadow Magic | 1: 0 (1: 0) | |
Australija> NPL Južna Australija 2018 | NPL Južna Australija 2018>' border = '0' /> | ||||
06:30 | West Torrens Birkalla | - | Para Hills Knights SC | 0: 1 (0: 1) | |
Australija> NPL Capital Football 2018 | NPL Capital Football 2018>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Gungahlin United | - | FC Canberra | 0: 1 (0: 1) | |
Australija> NPL Tasmanija 2018 | NPL Tasmanija 2018>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Olympia FC Warriors | - | FC South Hobart | 1: 4 (1: 3) | |
Bjelorusija> Prvenstvo 2018 | Cempionat 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FK Vitebsk | - | FK Gomel | 1: 0 (1: 0) | |
14:45 | FK Smoleviči-STI | - | Luch Minsk | 1: 1 (1: 0) | |
16:45 | FK Sluck | - | FK Gorodeja | 1: 0 (1: 0) | |
Brazil> Série B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | ||||
22:00 | crni most | - | Snaga | 2: 0 (2: 0) | |
Čile> Kup 2018> Četvrtfinale | Kup 2018> Četvrtfinale' border = '0' /> | ||||
17:30 | Sportska Valdivia | - | Barnechea | 0: 1 (0: 0) | |
20:30 | Cobresal | - | Palestinski | 1: 1 (1: 1) | |
23:00 | Audax Italiano | - | Huachipato | 2: 1 (2: 1) | |
Kina> Kup 2018> Četvrtfinale | Kup 2018> Četvrtfinale' border = '0' /> | ||||
12:00 | Jianggs Suning | - | Guangzhou R&F | 0: 0 (0: 0) | |
12:35 | Guizhou Hengfeng | - | Shandong Luneng | 0: 0 (0: 0) | |
Danska> Rezervna liga 2018/2019 Jesen | Rezervna liga 2018/2019 jesen>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Midtjylland II | - | Hobro IK II | 3: 1 | |
Ekvador> Serija A 2018 prva faza | Serija A 2018 prva faza>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Nacionalno | - | Dupin SC | 0: 3 (0: 0) | |
18:00 | Macara | - | Emelec | 2: 2 (0: 0) | |
23:30 | Barcelona | - | Sveučilišni tehničar | 2: 0 (0: 0) | |
Estonija> Kup Estonije 2018/2019> 2. kolo | Kup Estonije 2018/2019> 2. kolo' border = '0' /> | ||||
11:00 | JK nogometna bolnica | - | Ratnica Valga | 0: 7 (0: 1) | |
Finska> Veikkausliiga 2018 | Veikkausliiga 2018>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FC Honka | - | Vaasan PS | 0: 1 (0: 0) | |
Indonezija> Liga 1 2018 | Liga 1 2018>' border = '0' /> | ||||
09:30 | Madura United FC | - | PSMS Medan (ISL) | 1: 0 (1: 0) | |
12:30 | Persib Bandung | - | PSIS Semarang | 1: 0 (1: 0) | |
Irak> Super liga 2017/2018 | Super liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:45 | Al šorta | - | Al Sinaat Al Kahrabaiya | 3: 1 (2: 0) | |
14:45 | Al Nadžaf | - | Al Samawa | 1: 1 (0: 0) | |
14:45 | Naft Al Junoob | - | Al Talaba | 4: 2 (2: 1) | |
Irska> Premier Division 2018 | Premier Division 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Bray Wanderers | - | Sligo Rovers | 2: 1 (1: 0) | |
Japan> J2 liga 2018 | J2 liga 2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | FC Gifu | - | FC Ehime | 1: 2 (1: 0) | |
Japan> J3 liga 2018 | J3 liga 2018>' border = '0' /> | ||||
07:00 | Blaublitz Akita | - | SC Sagamihara | 1: 2 (1: 0) | |
09:00 | AC Nagano partner | - | Kataller Toyama | 5: 0 (2: 0) | |
Japan> Japanska nogometna liga 2018 2. kolo | Japanska nogometna liga 2018 2. kolo>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Vanraure Hachinohe | - | Tokio Musashino City FC | 1: 0 (1: 0) | |
05:00 | Cobaltore Onagawa | - | Honda FC | 0: 2 (0: 0) | |
06:00 | Glumi Miyazakija | - | Klub Nara | 1: 1 (0: 0) | |
07:00 | Četrnaest Mie | - | FC Osaka | 2: 1 (0: 0) | |
10:00 | Maruyasu Okazaki | - | Hondina brava | 1: 3 (0: 0) | |
Norveška> Eliteserien 2018 | Eliteserien 2018>' border = '0' /> | ||||
pet popodne | FK Bodø / Glimt | - | SK Brann | 2: 2 (1: 1) | |
pet popodne | FK Haugesund | - | Nogomet Sandefjord | 4: 2 (0: 2) | |
pet popodne | ja počinjem | - | Stabæk IF | 2: 1 (0: 0) | |
pet popodne | Tečajevi BK | - | Lillestrøm SK | 3: 1 (1: 0) | |
pet popodne | Sarpsborg 08 | - | Ranheim IL | 4: 1 (3: 0) | |
19:00 | Molde FK | - | Vålerenga IF | 5: 1 (3: 1) | |
Norveška> Odjel 2. divizije 1 2018 | 2. Divizija Avdeling 1 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Visoki IF | - | Fredrikstad FK | 1: 3 (0: 2) | |
pet popodne | Raufoss IL | - | Bærum SK | 2: 1 (1: 1) | |
Singapur> Premijer liga 2018 | Premijer liga 2018>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Home United | - | Tampines Rovers | 0: 0 (0: 0) | |
10:30 | Albirex Niigata (S) | - | Warriors FC | 2: 0 (1: 0) | |
Južna Koreja> K liga 1 2018 | K liga 1 2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | FC Gangwon | - | Jeonnam Dragonsi | 1: 1 (0: 1) | |
11:00 | FC Daegu | - | FC Seoul | 2: 2 (2: 2) | |
11:30 | Sangju Sangmu | - | Ulsan hyundai | 2: 3 (0: 2) | |
Južna Koreja> K liga 2 2018 | K liga 2 2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | FC Bucheon 1995 | - | FC Anyang | 1: 2 (1: 1) | |
Švedska> Allsvenskan 2018 | Allsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | IFK Göteborg | - | Kalmar FF | 1: 3 (0: 1) | |
16:30 | Djurgårdens IF | - | IFK Norrköping | 1: 1 (1: 0) | |
16:30 | Örebro SK | - | AKO Elfsborg | 1: 2 (0: 0) | |
Švedska> Divizija 1 Norra 2018 | Divizija 1 Norra 2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Karlslunds IF | - | Skelleftea FF | 0: 0 | |
14:00 | Aramejsko-sirijski IF | - | Akropola IF | 4: 1 | |
14:00 | Carlstad United BK | - | Assyriska IF u Norrköpingu | 2: 0 | |
15:00 | Nyköpings BIS | - | Tim ThorenGruppen FF | 3: 1 | |
15:00 | FC Syrianska | - | Sandvikens IF | 1: 0 | |
pet popodne | FC Linköping City | - | Västerås SK | 1: 0 | |
Švedska> Divizija 1 Södra 2018 | Divizija 1 Södra 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Åtvidabergs FF | - | Skövde AIK | 1: 1 | |
15:00 | Husqvarna FF | - | AKO strugovi | 0: 1 | |
15:00 | Oskarshamns AIK | - | FK Karlskrona | 1: 1 | |
Švedska> Žene Damallsvenskan 2018 | Žene Damallsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Piteå IF | - | AKO Limhamn Bunkeflo | 2: 1 (1: 0) | |
16:00 | Eskilstuna United | - | Linköpings FC | 3: 3 (1: 2) | |
Tajland> Tajlandska liga 1 2018 | Tajlandska liga 1 2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Chainat Hornbill FC | - | Središnje zrakoplovstvo | 2: 0 (2: 0) | |
12:00 | FC Chonburi | - | Policija Tero FC | 3: 1 (0: 1) | |
13:00 | Chiangrai United | - | Suphanburi FC | 2: 1 (1: 1) | |
13:00 | Luka FC | - | FC Sukhothai | 2: 2 (0: 1) | |
SAD> Nogometna liga 2018 | Major League Soccer 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Philadelphia Union | - | FC Atlanta United | 0: 2 (0: 0) | |
00:30 | Montreal Impact | - | Colorado Rapids | 2: 1 (0: 0) | |
00:30 | Revolucija u Novoj Engleskoj | - | Sounders iz Seattla | 0: 0 (0: 0) | |
01:30 | Sporting Kansas City | - | FC Toronto | 2: 2 (0: 1) | |
02:00 | Houston Dynamo | - | FC Minnesota United | 3: 0 (1: 0) | |
03:00 | Pravo slano jezero | - | FC Dallas | 2: 0 (1: 0) | |
03:30 | Los Angeles Galaxy | - | Posada Kolumba | 4: 0 (1: 0) | |
03:30 | Vancouver Whitecaps | - | Chicago Fire | 3: 2 (1: 1) | |
04:00 | Los Angeles FC | - | Grad Orlando | 4: 1 (2: 0) | |
04:00 | Portland Timbers | - | Zemljotresi u San Joseu | 2: 1 (1: 0) | |
SAD> USL prvenstvo 2018 | USL prvenstvo 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Indy Eleven | - | Neovisnost Charlotte | 2: 1 (0: 0) | |
00:00 | Sjeverna Karolina FC | - | Charleston baterija | 1: 1 (0: 0) | |
00:30 | Tampa Bay Rowdies | - | FC Louisville City | 1: 2 (0: 1) | |
01:30 | Nashville SC | - | FC Cincinnati | 0: 0 (0: 0) | |
01:30 | OKC Energy FC | - | Prebacivači Colorado Springs | 1: 1 (1: 0) | |
01:30 | FC Rio Grande Valley | - | Tulsa Roughnecks | 1: 1 (0: 0) | |
03:00 | Orange County SC | - | Los Angeles Galaxy II | 0: 3 (0: 2) | |
04:00 | Las Vegas Lights FC | - | FC Saint Louis | 1: 0 (0: 0) | |
04:00 | Republika Sacramento | - | Pravi Monarhi SLC | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Ottawa Fury | - | Pittsburgh Riverhounds | 0: 1 (0: 1) | |
21:30 | Zvučnici u Seattlu 2 | - | Reno 1868 FC | 1: 2 (1: 0) | |
22:00 | Portland Timbers 2 | - | FC Fresno | 2: 4 (1: 2) | |
SAD> Ženska nacionalna ženska nogometna liga 2018 | |||||
00:00 | Nebesko plavi FC | - | Chicago Crvene zvijezde | 1: 3 (0: 1) | |
00:30 | Orlando Pride | - | Washington Spirit | 2: 1 (1: 1) | |
03:00 | Vladavina Seattla | - | Houston Dash | 3: 1 (1: 1) | |
Uzbekistan> Super liga 2018 | Super liga 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Pakhtakor Taškent | - | Buxoro FK | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | FC AGMK | - | Neftchi Farg'ona | 2: 2 (1: 0) | |
pet popodne | Nasaf Karshi | - | Navbahor Namangan | 1: 1 (1: 0) | |
Vijetnam> V. liga 1 2018 | V.League 1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Hoang Anh Gia Lai | - | Sanna Khanh Hoa | 2: 4 (1: 2) | |
11:00 | FC Quang Nam | - | FC Binh Duong | 4: 4 (2: 2) | |
12:00 | Quang Ninh Coal FC | - | Can Tho | 5: 1 (3: 0) | |
13:00 | FC Hanoi | - | Ho Chi Minh City | 6: 3 (2: 0) |