2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005. 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1990/1991 1989/1990 1987/1988 1986/1987 1984 / 1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1963/1964 1961/1962 1959/1960 |
Klubovi prijateljskih utakmica 2019 | |||||||
Krug | datum | mjesto | Protivnik | Rezultati | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tjedan | 03.07.2019 | 16:00 | DO | Lechia Gdańsk | Lechia Gdańsk | 1: 1 (0: 0) | |
Tjedan | 05.07.2019 | 16:00 | DO | Jagiellonia Białystok | Jagiellonia Białystok | 5: 0 (3: 0) | |
Tjedan | 08.07.2019 | pet popodne | H | Dinamo Kijev | Dinamo Kijev | 1: 1 (1: 1) | |
Tjedan | 10.07.2019 | pet popodne | N | Hamburger SV | Hamburger SV | 1: 1 (0: 0) | |
Tjedan | 16.07.2019 | 19:30 | H | Nottingham Forest | Nottingham Forest | 3: 0 (3: 0) | |
Liga prvaka 2019/2020 | |||||||
Krug | datum | mjesto | Protivnik | Rezultati | |||
Skupina B | 18.09.2019 | 17:55 | H | Tottenham Hotspur | Tottenham Hotspur | 2: 2 (1: 2) | |
Skupina B | 01.10.2019 | 20:00 | DO | Crvena Zvezda | Crvena Zvezda | 1: 3 (1: 0) | |
Skupina B | 22.10.2019 | 20:00 | H | Bayern München | Bayern München | 2: 3 (1: 1) | |
Skupina B | 06.11.2019 | 17:55 | DO | Bayern München | Bayern München | 0: 2 (0: 0) | |
Skupina B | 26.11.2019 | 20:00 | DO | Tottenham Hotspur | Tottenham Hotspur | 2: 4 (2: 1) | |
Skupina B | 11.12.2019 | 20:00 | H | Crvena Zvezda | Crvena Zvezda | 1: 0 (0: 0) | |
Liga prvaka Kval. 2019/2020 | |||||||
Krug | datum | mjesto | Protivnik | Rezultati | |||
2. Okrugla | 23.07.2019 | 18:00 | DO | Viktoria Plzeň | Viktoria Plzeň | 0: 0 (0: 0) | |
2. Okrugla | 30.07.2019 | 19:30 | H | Viktoria Plzeň | Viktoria Plzeň | 4: 0 (0: 0) | |
3. Okrugla | 07.08.2019 | 18:45 | DO | Istanbul Basaksehir | Istanbul Basaksehir | 1: 0 (0: 0) | |
3. Okrugla | 13.08.2019 | 19:30 | H | Istanbul Basaksehir | Istanbul Basaksehir | 2: 0 (0: 0) | |
Doigravanje | 21.08.2019 | 20:00 | H | FK Krasnodar | FK Krasnodar | 4: 0 (1: 0) | |
Doigravanje | 27.08.2019 | 20:00 | DO | FK Krasnodar | FK Krasnodar | 2: 1 (1: 1) | |
Europska liga 2019/2020 | |||||||
Krug | datum | mjesto | Protivnik | Rezultati | |||
Osmina finala | 20.02.2020 | 20:00 | H | FC Arsenal | FC Arsenal | 0: 1 (0: 0) | |
Osmina finala | 27.02.2020 | 20:00 | DO | FC Arsenal | FC Arsenal | 2: 1 (0: 0, 1: 0) | |
Osmina finala | 12.03.2020 | 20:00 | H | Wolverhampton Wanderersi | Wolverhampton Wanderersi | 1: 1 (0: 0) | |
Osmina finala | 06.08.2020 | 20:00 | DO | Wolverhampton Wanderersi | Wolverhampton Wanderersi | 0: 1 (0: 1) | |
Superliga 2019/2020 | |||||||
Krug | datum | mjesto | Protivnik | Rezultati | |||
1. Okrugla | 24.08.2019 | 19:30 | H | Asteras Tripolis | Asteras Tripolis | 1: 0 (1: 0) | |
2. Okrugla | 01.09.2019 | 17:15 | DO | AE Lárissa | AE Lárissa | 1: 0 (1: 0) | |
3. Okrugla | 14.09.2019 | 19:30 | H | Volos NFC | Volos NFC | 5: 0 (1: 0) | |
4. Okrugla | 22.09.2019 | 18:30 | DO | Panathinaikos | Panathinaikos | 1: 1 (1: 0) | |
5. Okrugla | 28.09.2019 | 17:30 | H | Lamija | Lamija | 2: 0 (0: 0) | |
6. Okrugla | 06.10.2019 | 17:30 | DO | Aris Saloniki | Aris Saloniki | 2: 1 (2: 1) | |
7. Okrugla | 19.10.2019 | 17:30 | H | OFI Heraklion | OFI Heraklion | 2: 1 (1: 1) | |
8. Okrugla | 27.10.2019 | 17:30 | H | AEK Aten | AEK Aten | 2: 0 (1: 0) | |
9. Okrugla | 02.11.2019 | 18:00 | DO | Xanthi FC | Xanthi FC | 0: 0 (0: 0) | |
10. Okrugla | 10.11.2019 | 15:15 | H | Atromitos | Atromitos | 2: 0 (0: 0) | |
11. Okrugla | 23.11.2019 | 17:30 | DO | Panionios GSS | Panionios GSS | 1: 1 (0: 0) | |
12. Okrugla | 01.12.2019 | 17:30 | H | PAOK Solun | PAOK Solun | 1: 1 (0: 1) | |
13. Okrugla | 07.12.2019 | 18:00 | DO | Panetolikos | Panetolikos | 3: 0 (3: 0) | |
14. Okrugla | 15.12.2019 | 17:30 | DO | Asteras Tripolis | Asteras Tripolis | 5: 0 (4: 0) | |
15. Okrugla | 18.12.2019 | 15:15 | H | AE Lárissa | AE Lárissa | 4: 1 (4: 0) | |
16. Okrugla | 22.12.2019 | 15:15 | DO | Volos NFC | Volos NFC | 0: 0 (0: 0) | |
17. Okrugla | 05.01.2020 | 17:30 | H | Panathinaikos | Panathinaikos | 1: 0 (0: 0) | |
18. Okrugla | 12.01.2020 | 15:15 | DO | Lamija | Lamija | 4: 0 (1: 0) | |
19. Okrugla | 19.01.2020 | 17:30 | H | Aris Saloniki | Aris Saloniki | 4: 2 (3: 1) | |
20. Okrugla | 22.01.2020 | 15:15 | DO | OFI Heraklion | OFI Heraklion | 1: 0 (1: 0) | |
21. Okrugla | 26.01.2020 | 17:30 | DO | AEK Aten | AEK Aten | 0: 0 (0: 0) | |
22. Okrugla | 01.02.2020 | 17:30 | H | Xanthi FC | Xanthi FC | 3: 1 (2: 0) | |
23. Okrugla | 09.02.2020 | 15:15 | DO | Atromitos | Atromitos | 1: 0 (0: 0) | |
24. Okrugla | 15.02.2020 | 17:30 | H | Panionios GSS | Panionios GSS | 4: 0 (4: 0) | |
25. Okrugla | 23.02.2020 | 17:30 | DO | PAOK Solun | PAOK Solun | 1: 0 (0: 0) | |
26. Okrugla | 01.03.2020 | pet popodne | H | Panetolikos | Panetolikos | 2: 0 (0: 0) | |
Superliga 2019/2020 prvenstvo | |||||||
Krug | datum | mjesto | Protivnik | Rezultati | |||
1. Okrugla | 07.06.2020 | 17:30 | DO | PAOK Solun | PAOK Solun | 1: 0 (1: 0) | |
2. Okrugla | 14.06.2020 | 19:30 | H | Aris Saloniki | Aris Saloniki | 3: 1 (3: 0) | |
3. Okrugla | 21.06.2020 | 19:30 | H | Panathinaikos | Panathinaikos | 3: 0 (2: 0) | |
4. Okrugla | 28.06.2020 | 19:30 | DO | AEK Aten | AEK Aten | 2: 1 (2: 0) | |
5. Okrugla | 01.07.2020 | 19:30 | H | OFI Heraklion | OFI Heraklion | 2: 1 (1: 1) | |
6. Okrugla | 05.07.2020 | 19:30 | DO | Panathinaikos | Panathinaikos | 0: 0 (0: 0) | |
7. Okrugla | 08.07.2020 | 17:15 | DO | Aris Saloniki | Aris Saloniki | 4: 2 (2: 0) | |
8. Okrugla | 12.07.2020 | 19:45 | H | PAOK Solun | PAOK Solun | 0: 1 (0: 0) | |
9. Okrugla | 15.07.2020 | 17:15 | DO | OFI Heraklion | OFI Heraklion | 3: 1 (2: 0) | |
10. Okrugla | 19.07.2020 | 18:00 | H | AEK Aten | AEK Aten | 3: 0 (2: 0) | |
Kypello Elladas 2019/2020 | |||||||
Krug | datum | mjesto | Protivnik | Rezultati | |||
Osmina finala | 01.08.2020 | 13:00 | DO | Kalamata | Kalamata | 2: 0 (1: 0) | |
Osmina finala | 15.01.2020 | 17:30 | H | Kalamata | Kalamata | 4: 1 (2: 0) | |
Četvrtina finala | 04.02.2020 | 16:00 | DO | Lamija | Lamija | 0: 0 (0: 0) | |
Četvrtina finala | 12.02.2020 | 16:00 | H | Lamija | Lamija | 3: 2 (0: 1) | |
Polufinale | 04.03.2020 | 19:30 | DO | PAOK Solun | PAOK Solun | 2: 3 (2: 2) | |
Polufinale | 24.06.2020 | 19:30 | H | PAOK Solun | PAOK Solun | 2: 0 (0: 0) | |
Konačno | 12.09.2020 | 19:00 | N | AEK Aten | AEK Aten | 1: 0 (1: 0) |