Rusija »Svjetsko prvenstvo u sastavu 2018. Rusija



Ruska reprezentacija »Squad World Cup 2018 Rusija



Odred Sastav ------------------------------------------------- ------------- Liga nacija B 2020/2021 EURO 2020 Prijateljske utakmice 2020 EURO Kvalifikacije 2019/2020 Liga nacija B 2018/2019 Svjetsko prvenstvo 2018. Ruske prijateljske utakmice 2018 Kup konfederacija 2017 Ruske prijateljske utakmice 2017 EURO 2016 u Frankreichu Prijateljske utakmice 2016 Prijateljske utakmice EURO 2015 Kvalifikacije 2014/2015 Svjetsko prvenstvo 2014 Brazil Brazil Prijateljske utakmice 2014 Prijateljske utakmice SP kvalifikacije Europa 2012/2013 EURO 2012 Poljska / Ukrajina Prijateljske utakmice 2012 Prijateljske utakmice 2011 EURO Kvalifikacije 2010/2011 Prijateljske utakmice 2010 Prijateljske utakmice 2009 SP kvalifikacije Play-off 2009 SP kvalifikacije Europa 2008/2009 EURO 2008 Austrija / Švicarska Prijateljske 2008 Prijateljske 2007 EURO Kvalifikacije 2006/2007 Prijateljske 2006 Prijateljske 2005 SP Kvalifikacije Europa 2004/2005 EURO 2004 Portugal Prijateljske 2004 Prijateljske 2003 EURO Kvalifikacije 2002/2003 Svjetsko prvenstvo 2002 Japan / Južna Koreja Prijateljske 2002 Prijateljske 2001 SP Kvalifikacije Europa 2000/2001 Prijateljske utakmice 2000 Prijateljske utakmice 1999 EURO Kvalifikacije 1998/1999 Prijateljske utakmice 1998 Prijateljske utakmice 1997. kvalifikacije za SP doigravanje 1997. kvalifikacije za SP Europa 1996/1997 EURO 1996 Engleska Prijateljske utakmice 1996 Prijateljske utakmice 1995 EURO kvalifikacije 1994/1995 Svjetsko prvenstvo 1994 SAD Prijateljske utakmice 1994 Prijateljske utakmice 1993 SP kvalifikacije Europa 1992/1993 Prijateljske utakmice 1992. Prijateljske 1914 Prijateljske 1913 Prijateljske 1912 Olimpijske igre 1912 Izgledi Izgledi ------------------------------------------------- ------------- Svjetsko prvenstvo 2018. Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2014. Svjetsko prvenstvo u Brazilu 2002. Svjetsko prvenstvo u Japanu / Južnoj Koreji 1994. SAD WCQ Europa 2012/2013 WCQ Europa 2008/2009 WCQ Europa 2004/2005 WCQ Europe 2000 / 2001 WCQ Europe 1996/1997 WCQ Europe 1992/1993 WCQ Play-off 2009 WCQ Play-off 1997 Olympics 1912 Friendlies 2020 Friendlies 2018 Friendlies 2017 Friendlies 2016 Friendlies 2015 Friendlies 2014 Friendlies 2013 Friendlies 2012 Friendlies 2011 Friendlies 2010 Friendlies 2009 Friendlies 2008 Friendlies 2007 Prijateljske 2006 Prijateljske 2005 Prijateljske 2004 Prijateljske 2003 Prijateljske 2002 Prijateljske 2001 Prijateljske 2000 Prijateljske 1999 Prijateljske 1998 Prijateljske 1997 Prijateljske 1996 Prijateljske 1995 Prijateljske 1994 Prijateljske 1993 Prijateljske 1992 Prijateljske 1914 Prijateljske 1913 Prijateljske 1912 Povereni kup 2017 Rusija EURO 2016 u Frankreich EURO 2012 Poljska / Ukrajina EURO 2008. Austrija / Švicarska EURO 2004. Portugal EURO 1996. Engleska EURO Kvalifikacije. 2019/2020 EURO Kvalifikacije. 2014/2015 EURO Kvalifikacije. 2010/2011 EURO Kvalifikacije. 2006/2007 EURO Kvalifikacije. 2002/2003 EURO Kvalifikacije. 1998/1999 EURO Kvalifikacije. 1994/1995 NL B 2020/2021 NL B 2018/2019
sortiranje sortiranje ---------------------------------------- po imenu po minutama odigranim po nastupima pokretanjem 11 zamjenama zamjenama golovima žutim kartonima drugim žutim kartonima crvenim kartonima


Golman
1 Igor Akinfeev CSKA Moskva 08.04.1986
dvadeset Vladimir Gabulov Club Brugge KV 19.10.1983
12 Andrey Lunev Zenit iz Sankt Peterburga 13.11.1991
Braniti
14 Vladimir Granat Rubin Kazan 22.05.1987
4 Sergey Ignashevich CSKA Moskva 14.07.1979
13 Fedor Kudrjašov Rubin Kazan 05.04.1987
3 Ilja Kutepov Spartak Moskva 29.07.1993
dva Mário Fernandes CSKA Moskva 19.09.1990
5 Andrej Semjonov Akhmat Grozni 24.03.1989
2. 3 Igor Smolnikov Zenit iz Sankt Peterburga 08.08.1988
18 Jurij Žirkov Zenit iz Sankt Peterburga 20.08.1983
Veznjak
6 Denis Cheryshev Villarreal CF 26.12.1990
9 Alan Dzagoev CSKA Moskva 17.06.1990
dvadeset i jedan Aleksandr Erokhin Zenit iz Sankt Peterburga 13.10.1989
8 Jurij Gazinskij FK Krasnodar 20.07.1989
17 Aleksandr Golovin CSKA Moskva 30.05.1996
7 Daler Kuzyaev Zenit iz Sankt Peterburga 15.01.1993
petnaest Aleksej Mirančuk Lokomotiv Moskva 17.10.1995
16 Anton Miranchuk Lokomotiv Moskva 17.10.1995
19 Aleksander Samedov Spartak Moskva 19.07.1984
jedanaest Roman Zobnin Spartak Moskva 11.02.1994
Naprijed
22 Artem dzyuba Zenit iz Sankt Peterburga 22.08.1988
10 Fedor Smolov FK Krasnodar 09.02.1990
Menadžer
Stanislav Čerčesov 02.09.1963
Dupe. Menadžer
Miroslav Romashchenko 16.12.1973
Trener vratara
Gintaras Staučė 24.12.1969
Vladimir Panikov 14.11.1969
Paulino Granero 17.02.1970